PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Nagroda PAP dla najaktywniejszego samorządu

Czwartek, 30 czerwca 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikSerwis samorządowy Polskiej Agencji Prasowej przyznał Miastu Nowy Targ dyplom „złotej aktywności” za zdobycie pierwszej nagrody w konkursie „Na wagę złota” organizowanym przez tę redakcję. Nagroda została przyznana Miastu jako najaktywniejszej jednostce samorządu terytorialnego w miesiącu maju.


Serwis samorządowy publikuje na stronach PAP informacje nadsyłane przez samorządy z całego kraju. Od pewnego czasu nagradza najbardziej aktywne w konkursie, którego patronem jest Mennica Państwowa, stąd do nadesłanego dyplomu i gratulacji dołączone zostało siedem „Denarów Szczęścia” wyprodukowanych przez Mennicę.

Polska Agencja Prasowa to największa agencja informacyjna w Polsce. Z jej serwisów informacyjnych korzystają wszystkie poważniejsze środki masowego przekazu, instytucje, urzędy, przedsiębiorstwa i inwestorzy. Oprócz informacji własnych zbieranych przez 250 dziennikarzy i 40 fotoreporterów w całej Polsce przekazuje również do polskich mediów informacje ze światowych agencji prasowych.

Zobacz w naszym sklepie:
  • „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”„Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”Płyta DVD zawiera widowisko „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu” (2 godz. 23 min.) zarejestrowane podczas premiery w 2011 roku w Zakopanem, w kinie Sokół...
    35 zł
  • Okładka na zeszyt IIIOkładka na zeszyt IIILudowe okładka na zeszyt (A5) z jasno szarego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm...
    30 zł
  • Grafika Folk w ramce VIIIGrafika Folk w ramce VIIIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala...
    55 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.