PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Opłatek Podhalańskiego Stowarzyszenia Oświatowo-Kulturalnego

Poniedziałek, 26 grudnia 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikBurmistrz Marek Fryźlewicz wziął udział w spotkaniu opłatkowym Podhalańskiego Stowarzyszenia Oświatowo-Kulturalnego działającego przy Prywatnych Szkołach Średnich im. prof. Jana Venuleta.


- Doceniam te wysiłki i zaangażowanie całej waszej społeczności szkolnej, od właścicieli, poprzez grono pedagogiczne, współpracowników, do uczniów. Jest to szkoła która mocno już wpisała się w krajobraz oświatowy miasta, jest rozpoznawalna, czego serdecznie gratuluję i życzę żeby ten rozwój nadal postępował – powiedział Burmistrz składając jednocześnie życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne.

Podhalańskie Stowarzyszenie Oświatowo Kulturalne realizuje wiele projektów edukacyjnych i kulturalnych, w które zaangażowani są uczniowie Prywatnych Szkół Średnich. Najbardziej rozpoznawalni w Nowym Targu są uczniowie klas mundurowych – czarne uniformy klas bezpieczeństwa publicznego i żołnierskie „plamiaki” klas wojskowych są często widywane na ulicach miasta. Właśnie uczniowie drugich klas „policyjnej” i wojskowej przygotowali na spotkanie opłatkowe przedstawienie jasełkowe.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat” wg libretta Franciszka Łojasa Kośli doczekała się swojej wersji filmowej (1 godz. 33 min.). Produkcja trwała prawie rok. Na...
    35 zł
  • Podkładki korkowe FolkPodkładki korkowe FolkPodkładki korkowe pod kubki z autorskim wzorem w stylu folk, zainspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Czarno - biały design z...
    25 zł
  • Magnes Folk na lodówkę XIMagnes Folk na lodówkę XIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego...
    7 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.