PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Styczeń 2012 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Wiadomości

Biuro poselsko-senatorskie w Nowym Targu

Czwartek, 12 stycznia 2012 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikSenator prof. Stanisław Hodorowicz i Poseł Andrzej Gut Mostowy otworzyli wspólne biuro poselskie przy ul. Sobieskiego, w siedzibie Euroregionu „Tatry”. Na uroczystość otwarcia i poświęcenia pomieszczeń przybyli goście z powiatów tatrzańskiego, nowotarskiego i limanowskiego.


– To wasze przyjście i tą obecność, traktujemy jako wyraz waszej przyjaźni. I za to gorąco dziękujemy. Nie sposób tych przyjaciół policzyć – cieszył się Senator Hodorowicz. - Jest ważne, żeby człowiek w życiu znał przyjaciół. Jest ważne żeby człowiek w życiu mógł powiedzieć „nas dwoje, nas troje, ale duch jeden” – dodał przemawiając przed poświęceniem biura przez ks. dziekana Tadeusza Juchasa.

- Obecność państwa tutaj jest zobowiązaniem. Wiemy że cztery lata niełatwej pracy w służbie tej ziemi będzie dla nas poważnym sprawdzianem i mamy nadzieję, że wspomagając się razem potrafimy więcej dla Podhala osiągnąć – zadeklarował Poseł Gut Mostowy. - To że Podhale będzie mogło liczyć na dwóch parlamentarzystów, którzy wspólnie potrafią pociągnąć ważne tematy, to będzie efekt synergii, który dla Podhala może przynieść nową drogę w najbliższych czterech latach.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Grafika Folk w ramce VIIIGrafika Folk w ramce VIIIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala...
    55 zł
  • Poduszka brązowa IIPoduszka brązowa IIPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm.
    100 zł
  • KamizelkaKamizelkaKamizelka dla małego dziecka (4-5 letnie) z cienkiego sukna, z haftowanymi motywami ludowymi, w kolorze kremowym. Długość ok. 33 cm. Szerokość ok. 31 cm.
    80 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.