PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Styczeń 2012 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Wiadomości

Biuro poselsko-senatorskie w Nowym Targu

Czwartek, 12 stycznia 2012 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikSenator prof. Stanisław Hodorowicz i Poseł Andrzej Gut Mostowy otworzyli wspólne biuro poselskie przy ul. Sobieskiego, w siedzibie Euroregionu „Tatry”. Na uroczystość otwarcia i poświęcenia pomieszczeń przybyli goście z powiatów tatrzańskiego, nowotarskiego i limanowskiego.


– To wasze przyjście i tą obecność, traktujemy jako wyraz waszej przyjaźni. I za to gorąco dziękujemy. Nie sposób tych przyjaciół policzyć – cieszył się Senator Hodorowicz. - Jest ważne, żeby człowiek w życiu znał przyjaciół. Jest ważne żeby człowiek w życiu mógł powiedzieć „nas dwoje, nas troje, ale duch jeden” – dodał przemawiając przed poświęceniem biura przez ks. dziekana Tadeusza Juchasa.

- Obecność państwa tutaj jest zobowiązaniem. Wiemy że cztery lata niełatwej pracy w służbie tej ziemi będzie dla nas poważnym sprawdzianem i mamy nadzieję, że wspomagając się razem potrafimy więcej dla Podhala osiągnąć – zadeklarował Poseł Gut Mostowy. - To że Podhale będzie mogło liczyć na dwóch parlamentarzystów, którzy wspólnie potrafią pociągnąć ważne tematy, to będzie efekt synergii, który dla Podhala może przynieść nową drogę w najbliższych czterech latach.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat” wg libretta Franciszka Łojasa Kośli doczekała się swojej wersji filmowej (1 godz. 33 min.). Produkcja trwała prawie rok. Na...
    35 zł
  • „Skąpiec”„Skąpiec”Płyta DVD zawiera spektakl „Skąpiec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 23 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa...
    30 zł
  • Aniołek średni IIIAniołek średni IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    10 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.