PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Styczeń 2012 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Wiadomości

Nowe radiowozy dla Policji

Poniedziałek, 30 stycznia 2012 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikKlucze od nowego radiowozu przekazał w piątek Komendantowi Powiatowemu Policji podinsp. Zbigniewowi Domalikowi Burmistrz Marek Fryźlewicz. Oprócz samochodu zakupionego przez miasto Nowy Targ policjanci dostali jeszcze pojazd ufundowany wspólnie przez powiat, gminę Nowy Targ i gminę Szaflary, a także radiowóz dodatkowo przyznany przez Komendanta Wojewódzkiego.


- Cieszę się, że samorząd miasta Nowego Targu pomimo kontrowersji, ale dał się przekonać burmistrzowi i udało się zdobyć większość w Radzie, żeby dofinansować kolejny samochód. Wiemy, w jakiej sytuacji budżetowej jest policja, a oczekiwania mieszkańców związane z bezpieczeństwem stale rosną - powiedział Burmistrz po przekazaniu kluczyków.

Ufundowany przez Miasto radiowóz to samochód nieoznakowany. Nowy Targ przekazał nań Funduszowi Wsparcia Policji 30 tys. zł. Podobnie jak drugi, zakupiony ze środków pozostałych samorządów, będzie służył pionowi kryminalnemu. Samochód oznakowany pochodzi od Komendanta Wojewódzkiego.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Korale folkowe IIKorale folkowe IIKorale folkowe wykonane z tybetu i żółtej włóczki. Zapinane na haczyk. Długość całości 72 cm.
    70 zł
  • Torebka filcowa VIITorebka filcowa VIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z dopinaną na zatrzask wkładką z podszewki zamykaną na zamek...
    160 zł
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom ISłownik biograficzny "Podhalanie" tom ILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie I Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...
    70 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.