PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Styczeń 2012 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Wiadomości

Nowe radiowozy dla Policji

Poniedziałek, 30 stycznia 2012 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik

fot. Piotr Rayski-PawlikKlucze od nowego radiowozu przekazał w piątek Komendantowi Powiatowemu Policji podinsp. Zbigniewowi Domalikowi Burmistrz Marek Fryźlewicz. Oprócz samochodu zakupionego przez miasto Nowy Targ policjanci dostali jeszcze pojazd ufundowany wspólnie przez powiat, gminę Nowy Targ i gminę Szaflary, a także radiowóz dodatkowo przyznany przez Komendanta Wojewódzkiego.


- Cieszę się, że samorząd miasta Nowego Targu pomimo kontrowersji, ale dał się przekonać burmistrzowi i udało się zdobyć większość w Radzie, żeby dofinansować kolejny samochód. Wiemy, w jakiej sytuacji budżetowej jest policja, a oczekiwania mieszkańców związane z bezpieczeństwem stale rosną - powiedział Burmistrz po przekazaniu kluczyków.

Ufundowany przez Miasto radiowóz to samochód nieoznakowany. Nowy Targ przekazał nań Funduszowi Wsparcia Policji 30 tys. zł. Podobnie jak drugi, zakupiony ze środków pozostałych samorządów, będzie służył pionowi kryminalnemu. Samochód oznakowany pochodzi od Komendanta Wojewódzkiego.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa XVIITorebka filcowa XVIITorebka filcowa z ludowym motywem. Zamykana na zatrzask. Środek z białej podszewki.   Szerokość ok. 28 cm Wysokość ok. 28 cm Wysokość z rączkami ok. 92 cm...
    80 zł
  • Korale folkowe IKorale folkowe IKorale folkowe wykonane z zielonego tybetu i żółtej włóczki. Zawiązywane. Długość całości 106 cm.
    70 zł
  • „Gwołtu, co sie nie robi”„Gwołtu, co sie nie robi”Płyta DVD zawiera spektakl „Gwołtu, co sie nie robi” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 2 godz. 3 min.) Amatorski Zespół Teatralny...
    30 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.