PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Podsumowanie „Szkoły Charakterów”

Niedziela, 1 kwietnia 2012 r.
Autor: Krzysztof Aksamit

fot. Piotr Rayski-Pawlik29 marca podsumowano realizację przez Szkołę Podstawową Nr 11 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Nowym Targu projektu „Szkoła charakterów – przez sport do integracji” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu „Tatry” w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.


W spotkaniu, którego gospodarzem był Burmistrz Miasta, uczestniczyli przedstawiciele Eurorgionu „Tatry”, Urzędu Miasta Nowy Targ, Szkoły Podstawowej Nr 11 w Nowym Targu, rodziców dzieci objętych działaniami Projektu, jak również Zespołu Obsługi Ekonomicznej Szkół i Przedszkoli w Nowym Targu.

Zakończenie realizacji Projektu było również okazją do złożenia podziękowań za okazywaną pomoc i zaangażowanie w realizacji tego skomplikowanego przedsięwzięcia.

Realizatorzy Projektu szczególne podziękowania skierowali do Pana Marka Fryźlewicza – Burmistrza Miasta Nowy Targ, Pana Antoniego Nowaka – Dyrektora Euroregionu „Tatry”, Pana Łukasza Dłubacza – Skarbnika Miasta, Pana Janusza Stopki – Naczelnika Wydziału Oświaty, Pani Małgorzaty Górki – Opiekuna Projektu, Pani Małgorzaty Arct-Gacek i Pani Jadwigi Nowak z Zespołu Obsługi Ekonomicznej Szkół i Przedszkoli w Nowym Targu, a także Pana Roberta Zamralika reprezentującego rodziców uczniów i Pana Jurija Fabis – dyrektora Zaakladnej Skoly w Kieżmarku na Słowacji, która współuczestniczyła w realizacji Projektu.

Projekt realizowano w okresie od kwietnia 2011r. do marca 2012r.

W ramach projektu m.in. wyprodukowano pakiety edukacyjne; zakupiono wyposażenie sportowe dla uczniów, trenujących grę w hokeja na lodzie; zorganizowano międzynarodowy obóz szkoleniowy; zorganizowano Międzynarodowy Turniej Hokejowy o Puchar Euroregionu „Tatry”; przeprowadzono szkolenie dla nauczycieli, jak również przeprowadzono dodatkowe zajęcia w szkołach.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Wielokrzyż"Naszyjnik "Wielokrzyż"Naszyjnik "Wielokrzyż" Obwód 43 cm. Inspirowany starą biżuterią góralską - Koral o dwóch odcieniach czerwieni, Metal, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i...
    100 zł
  • Okładka na zeszyt IVOkładka na zeszyt IVLudowe okładka na zeszyt (A5) z czarnego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm...
    30 zł
  • Torebka filcowa XITorebka filcowa XITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA -...
    160 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.