PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Prywatne stypendia w Szkole Podstawowej nr 11

Środa, 11 grudnia 2013 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik, doradca Burmistrza ds. komunikacji społecznej

Prywatne stypendia w Szkole Podstawowej nr 11Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11: Antoni Bartoszko, Roksana Dydak, Angelika Gniadek, Joanna Grzybek, Karol Kusper, Oskar Maciaszek, Marta Misiur, Magdalena Więcek i Wiktoria Żurek otrzymali we środę prywatne stypendia przyznawane dla najlepszych uczniów. Średnia ocen powyżej 5.0, wzorowe zachowanie i udział w dodatkowych zajęciach pozaszkolnych to minimum jakie trzeba było spełnić w piątej klasie, by teraz, w szóstej otrzymać to prestiżowe wyróżnienie.


- Nie uczymy się dla pieniędzy, uczymy się dla samych siebie. Ale zdobywając wiedzę, potrafimy ją wykorzystać w taki sposób aby zarabiać na własne utrzymanie - powiedział rozpoczynając uroczystość uhonorowania najlepszych uczniów dyrektor szkoły Robert Furca, który wraz z ks. Janem Karlakiem, Burmistrzem Markiem Fryźlewiczem i Przewodniczącym Rady Rodziców Włodzimierzem Mamakiem wręczali stypendia ufundowane przez Parafię pw. bł. Jana Pawła II, Radę Rodziców, Burmistrza i prywatnego sponsora.

- To już siódmy raz, a więc powoli staje się to tradycją. W ten sposób Szkoła Podstawowa nr 11 wyznacza swoją drogę do motywowania uczniów, drogę do wyróżniania, ale również podziękowania i gratulacji dla rodziców, nauczycieli i wychowawców. Serdecznie gratuluję wszystkim że jest to kontynuowane i że to się rozwija - powiedział Burmistrz Marek Fryźlewicz gratulując wyróżnionym i składając przy okazji spotkania życzenia z okazji nadchodzących Świąt.  Z okazji skorzystał też dyrektor Furca, który Burmistrzowi wręczył odznakę honorowego ucznia wybitą z okazji 25-lecia szkoły. Burmistrz nie mógł skorzystać z zaproszenia na wrześniowe obchody z powodu choroby, a właśnie wtedy uroczyście honorowano przyjaciół SP nr 11, więc dziś, dziękując za współpracę i wsparcie samorządu dyrektor uzupełnił zaległości.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Ludowe etui na tablet VLudowe etui na tablet VLudowe etui z szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Wisiorek "Panda"Wisiorek "Panda"Sam miś, szklany Lampwork + szklane koraliki. obw. 53 cm dług. zawieszki 2 cm.
    70 zł
  • Korale folkowe IIIKorale folkowe IIIKorale folkowe wykonane z białego tybetu i zielonej włóczki. Zawiązywane. Długość całości 100 cm.
    70 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.