PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Wiadomości

Nagroda Burmistrza dla Moniki Janeczek

Piątek, 25 kwietnia 2014 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik, doradca Burmistrza ds. komunikacji społecznej

Nagroda Burmistrza dla Moniki JaneczekMonika Janeczek, absolwentka Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego otrzymała nagrodę Burmistrza Marka Fryźlewicza dla najlepszej absolwentki Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu. Jednocześnie jako spełniająca szkolne kryteria otrzymała z rąk Dyrektora Mariana Nowaka Złotą Odznakę ZSCKR. We czwartek w liczącej sobie 80 lat placówce żegnano absolwentów.


- Jest to szkoła która nie tylko dobre naucza, ale i dobrze wychowuje, przygotowuje do dalszego życia – powiedział Burmistrz do całego rocznika absolwentów, który obecnie czeka na egzamin maturalny. Burmistrz przywołał też słowa Jana Pawła II „Na Was zawsze można liczyć”, jako że uroczystość pożegnania absolwentów miała miejsce na trzy dni przed kanonizacją Papieża.
Burmistrz Marek Fryźlewicz sam jest co prawda absolwentem I LO im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu, ale z  Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego zwanego popularnie „Wetem” jest związany poprzez swój pierwszy zawód wyuczony. Tytuł magistra zdobył na obecnym Uniwersytecie Rolniczym jako inżynier hodowli zwierząt ze specjalizacją z genetyki. Nagrodę dla najlepszego absolwenta „Wetu” funduje ze środków prywatnych.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Magnes Folk na lodówkę VMagnes Folk na lodówkę VMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego...
    7 zł
  • Grafika Folk w ramce IIIGrafika Folk w ramce IIIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala...
    55 zł
  • Naszyjnik "Miłość uskrzydla"Naszyjnik "Miłość uskrzydla"Naszyjnik "Miłość uskrzydla" Obwód 64 cm. Materiały: Sukno, Cekiny, Koraliki. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    65 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.