PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Marzec 2015 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Nowy Targ

Wiadomości

Promesa 2.0

Środa, 18 marca 2015 r.
Autor: MOK NT

Promesa 2.0Powracamy z Konkursem „Promesa MOK” tym razem z podtytułem „2.0”, bowiem to już druga edycja. Przypominamy Konkurs to szansa dla nieformalnych grup młodzieżowych na przeprowadzenie własnej inicjatywy w Nowym Targu (choćby koncert, wydarzenie, warsztaty i in.). Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu sfinansuje bądź współfinansuje kilka takich inicjatyw. Warunki? Pomysłowość, kreatywność, grupa co najmniej 6 osób z terenu Nowego Targu w wieku 16-22 lata, a także chęć pozytywnego wpływu na życie osób w naszej społeczności lokalnej.


Należy przeczytać Regulamin oraz przygotowane druki: wniosku (załącznik nr 1), budżetu (załącznik nr 2). To naprawdę minimalne formalności. A następnie złożyć projekt do dnia 31 marca 2015 roku na bazie przygotowanych druków, wraz z dołączonym opisem projektu (max 2 strony A4) oraz rekomendacjami od 2 osób i/lub instytucji lokalnych, poświadczających dotychczasowe działania grupy i popierające planowany projekt.

Regulamin konkursu oraz potrzebne druki znajdują się na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu (www.mok.nowytarg.pl; zakładka „Pliki do pobrania” po lewej stronie). W razie pytań prosimy pisać na adres tomasz_szlaga@mok.nowytarg.pl z dopiskiem „Promesa MOK 2.0” lub odwiedzić nas osobiście (Al. Tysiąclecia 37).

Organizatorem Konkursu „Promesa MOK 2.0” jest Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.

Wniosek i budżet:
http://www.mok.nowytarg.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1335&Itemid=274&lang=pl

 Regulamin „Promesa MOK 2.0”
§ 1
 Konkurs „Promesa MOK 2.0” to konkurs na projekt, który sfinansuje bądź współfinansuje Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.
 § 2
 W Konkursie oceniane będą projekty złożone przez nieformalne grupy młodzieży w wieku od 16 do 22 lat, mieszkającej lub uczącej się na terenie Nowego Targu.
 § 3
 Grupa powinna składać się z co najmniej 6 osób, a może ubiegać się o kwotę nie przekraczającą 2000 zł.
§ 4
 Planowane działania powinny rozpoczynać się nie wcześniej niż 1 maja 2015 roku, a kończyć nie później niż 31 sierpnia 2015 roku.
 § 5
 Proponowane działania powinny być zaplanowane i realizowane samodzielnie przez młodych ludzi, a nie być kierowane przez osoby trzecie.
 § 6
 Realizacja projektu powinna odbywać się na terenie Miasta Nowy Targ, a odbiorcami projektu, planowanych działań powinni być członkowie lokalnej społeczności tj. mieszkańcy Miasta Nowy Targ.
 § 7
 Warunkiem udziału w konkursie grantowym jest złożenie projektu do dnia 31 marca 2015 roku na bazie przygotowanego druku wniosku (załącznik nr 1), budżetu (załącznik nr 2), wraz z dołączonym opisem projektu (max 2 strony A4) oraz rekomendacjami od 2 osób i/lub instytucji lokalnych, poświadczających dotychczasowe działania grupy i popierające planowany projekt.
 § 8
 Komisja oceniająca w ciągu miesiąca przedstawi listę projektów ze wskazaniem, który projekt/projekty zostaną wsparte „Promesą MOK 2.0”.

Dodatkowe informacje:
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
tel. 18 266 21 32
tomasz_szlaga@mok.nowytarg.pl

Zobacz w naszym sklepie:
  • Podkładki korkowe FolkPodkładki korkowe FolkPodkładki korkowe pod kubki z autorskim wzorem w stylu folk, zainspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Czarno - biały design z...
    25 zł
  • Torebka filcowa XIITorebka filcowa XIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z różowej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą...
    160 zł
  • Saszetka ISaszetka ISaszetka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z brązowej podszewki.   Szerokość ok. 22 cm. Wysokość ok. 18 cm Materiał...
    50 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.