PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Color Park na XV Jarmarku Podhalańskim

22–23 sierpnia 2015 r.
Autor: Maciej Stasiński

Color Park na XV Jarmarku PodhalańskimColory Nowego Targu Rowerowi Detektywi - rowerowa gra miejska: Zapraszamy do udziału w rowerowej grze miejskiej Colory Nowego Targu Rowerowi Detektywi w dniach 22 i 23 sierpnia (sobota i niedziela) w godz. 10.00 – 14.00 w ramach XV Jarmarku Podhalańskiego. Aby wziąć udział w grze potrzebny jest rower, chęci i 2-4 osobowa drużyna (uwaga! co najmniej jedna osoba musi być pełnoletnia). Każda drużyna wybiera sobie jeden z dni na pokonanie przygotowanej trasy.


Nagrody? A jakże! To Wejściówki rodzinne na baseny termalne, koszulki, komiksy i kupony na zakupy w sklepie PPHU Biela. Zapisy przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu (email: tomasz_szlaga@mok.nowytarg.pl , tel. 18 266 21 32). Ilość miejsc dla drużyn ograniczona.

Gra korzystając z możliwości powstałych rowerowych ścieżek rozpocznie się na nowotarskim Rynku, a zakończy za Rogoźnikiem. Na trasie przygotowanych będzie 5 punktów/stacji zadaniowych, na których spotkamy się z m.in.: łamigłówkami logicznymi, zagadkami w formie ukrytych skrzynek, grami typu memory, zadaniami sprawnościowymi i pozytywnym, detektywistycznym klimatem. Każda z drużyn otrzyma logbook – książeczkę w której zapisywane będą postępy w wykonywaniu zadań oraz wyniki. Drużyny otrzymają także mapki z trasą gry (w ramach powstałych ścieżek), a samo pokonanie gry zajmie ok. 2-2,5 godziny. Sponsorami gry są Color Park oraz PPHU Biela.

Więcej szczegółów wkrótce o grze na specjalnym dedykowanym wydarzeniu na fb.

Konkurs plastyczny:
W dniach 21-23 sierpnia zapraszamy dzieci na plac Słowackiego ,gdzie w Mini Akademii Color Parku odbywać się będą różne warsztaty plastyczne :
W piątek - PALETA  COLOR PARK   konkurs malowany – wystawa prac na sznurze
W  sobotę - TORBA COLOR PARK origami- konkurs
W  niedzielę - KOSZYCZEK Z JARMARKU  karton –konkurs
Wszystkie prace zostaną sfotografowane i umieszczone na profilu FB  Color Parku i Jarmarku Podhalańskiego, prace z największą ilością ” lajków” zostaną nagrodzone –rodzinnymi kuponami na obiady!

Konkurs fotograficzny:
1. Zrób zdjęcie na jarmarku
2. Opublikuj zdjęcie na Facebooku www.facebook.com/GaleriaColorParkNowyTarg w komentarzu do posta o konkursie
3. Zbieraj lajki swojego komentarza ze zdjęciem
4. Wygraj SMARTFONA

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki"Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki"Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki" Naszyjnik obwód 47 cm. , Bransoletka obwód 17,5 cm. Materiały: Turkus, Jadeit, Metal, elementy posrebrzane. Biżuteria...
    145 zł
  • Ludowe etui na tablet IILudowe etui na tablet IILudowe etui z czarnego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • „Zatraceniec”„Zatraceniec”Płyta DVD zawiera spektakl „Zatraceniec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 54 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa...
    30 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.