PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Spektakl „Bam-bam”

Niedziela, 13 grudnia 2015 r.
Autor: MOK NT

Spektakl „Bam-bam”Powracamy z wyjątkowym spektaklem „Bam-bam” już 13 grudnia (niedziela) o godz. 11.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Cena biletów: 5zł/osoba. Czas trwania: 30 minut + 15 minut zabawy. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA - rezerwacje. Ci którzy nie zdążyli być w październiku lub chcą przyjść kolejny raz będą mieli na to teraz okazję.


To niezwykłe przeżycie dla dzieci i rodziców, bowiem to spektakl inicjacyjny dla dzieci w wieku od 8 miesięcy do 5 lat, czyli naj-najmłodszych… Oparte jest na prostych środkach wyrazu: naturalnych kolorach, formach i dźwiękach. Wycisza i oswaja. Oddziaływuje sensorycznie – poza zmysłem wzroku i słuchu pobudza też dotyk i węch…Muzyka na żywo. Zakończeniem jest wspólna zabawa aktorów z dziećmi, a także spotkanie z niezwykłymi instrumentami. Reżyseria: Katarzyna Pędzimąż i Cezary Skrocki Opieka artystyczna: Ewa Piotrowska Oprawa plastyczna: Marta Skrocka Dźwięki: Piotr Kolecki Rezerwacje i wykup biletów: Sekretariat MOK, al. Tysiąclecia 37, 34-400 Nowy Targ tel. 18 266 21 32 e-mail: sekretariat@mok.nowytarg.pl

Zobacz w naszym sklepie:

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.