PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

„Wiosenny Bal u Starosty”

Sobota, 9 kwietnia 2016 r.
Autor: Joanna Kaleta

„Wiosenny Bal u Starosty”Serdecznie zapraszam do udziału w kolejnym "Wiosennym Balu u Starosty". Bale charytatywne Starosty Nowotarskiego to już ośmioletnia tradycja, a każdy jest okazją do włączenia się w dzieło pomocy potrzebującym. „Wiosenny Bal u Starosty” odbędzie się 9 kwietnia 2016r. w restauracji „ Góralska Strawa” w Nowym Targu przy ulicy Ludźmierskiej 29.


Wszystkim dotychczasowym balom towarzyszyła akcja charytatywna dzięki której przekazaliśmy finansową pomoc dla: Ośrodka dla Osób Upośledzonych Umysłowo w Jabłonce "Barka" w Jabłonce, Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym "Chatka" w Nowym Targu, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących im. św. Tereski w Rabce-Zdroju, Polskiego Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Szczawnicy, Dzieci z Upośledzeniem Umysłowym, uczęszczających w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Odrowążu, Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Rabce-Zdroju oraz Fundacji im. Adama Worwy w Nowym Targu.

Do tej pory na cele charytatywne udało się uzbierać ponad 200 tysięcy złotych.

Kolejny raz dobra zabawa będzie szła w parze z dobrymi uczynkami. Dochód z akcji charytatywnej zorganizowanej podczas „Wiosennego Balu Starosty Nowotarskiego” przeznaczony zostanie tym razem na rozwój hokeja – szkolenie dzieci i młodzieży przez Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy "Podhale" w Nowym Targu.

„Wiosenny Bal u Starosty” odbędzie się 9 kwietnia 2016r. w restauracji „ Góralska Strawa” w Nowym Targu przy ulicy Ludźmierskiej 29.
Koszt biletu 200 zł od osoby.

Zapewniamy zabawę do białego rana przy zespole muzycznym „Gejzery” oraz liczne atrakcje.

Bilety na bal do nabycia w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu ulica Jana Kazimierza 20, tel.18 266 27 85, e-mail:promocja@nowotarski.pl
Serdecznie zapraszam,

Krzysztof Faber
Starosta Nowotarski

Zobacz w naszym sklepie:
  • Wisiorek "Sopel"Wisiorek "Sopel"Wisiorek z kwarcem pokrytym tytanem. Obw. 60 cm. Dł. zawieszki 3,5 cm.
    60 zł
  • „Baby i Dezerterzy”„Baby i Dezerterzy”Płyta DVD zawiera spektakl „Baby i dezerterzy” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej (57 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
    30 zł
  • Grafika Folk w ramce XIIIGrafika Folk w ramce XIIIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala...
    55 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.