PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Luty 2013 12345678910111213141516171819202122232425262728  

Podszkle

Rozmaitości

Dzień Babci i Dziadka

Czwartek, 14 lutego 2013 r.
Autor: Klaudia Opyd, Danuta Barnaś

fot. Archiwum SzkołyDnia 31 stycznia jak co roku, odbyła się w szkole w Podszklu uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. Przybyło około 60 osób. Dzień Babci i Dziadka to szczególna uroczystość, na której wnuczęta mogą wyrazić miłość, szacunek i przywiązanie do swoich dziadków.


Na wstępie Pani Dyrektor Krystyna Chowaniec bardzo serdecznie powitała gości.

Dzieci z tej okazji przygotowały część artystyczną, na której zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, recytatorskie i wokalne. Oprócz montażu słowno-muzycznego, szanowni goście obejrzeli także „Jasełka” w wykonaniu starszych dzieci. Młodsze dzieci z zespołu Serdocki zaśpiewały kolędę. Występ bardzo się podobał, o czym świadczyły gromkie brawa. Na twarzach gości widać było wzruszenie, nie ukrywano łez.

Następnie nadszedł czas składania życzeń i wręczania przez wnuki wcześniej przygotowanych upominków. W dalszej części uroczystości mili goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Impreza udała się. Babcie i dziadkowie miło i radośnie spędzili czas. Podczas spotkania panowała bardzo miła i rodzinna atmosfera. Gorące słowa podziękowania należą się rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu poczęstunku.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek średni IIIAniołek średni IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    10 zł
  • Gwiozdkowo Opowiostka - Hanka RybkaGwiozdkowo Opowiostka - Hanka RybkaZespół wykonuje kolędy polskie oraz pastorałki pochodzące z Podhala i nie tylko. Prezentowany program jest oparty na płycie zatytułowanej "Gwiozdkowo Opowiastka"...
    25 zł
  • Naszyjnik "Krzyżyk i korale"Naszyjnik "Krzyżyk i korale"Naszyjnik "Krzyżyk i korale" Obwód - 44 cm. Inspirowany starą biżuterią góralską - Koral, Metal, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...
    95 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.