PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Rabka-Zdrój

Kultura

Fotografowie chcą pokazać dorobek

Czwartek, 5 sierpnia 2010 r.
Autor: Piotr Kuczaj

Fotografowie chcą pokazać dorobekZałożone wiosną Rabczańskie Towarzystwo Fotograficzne pokonało procedury rejestracyjne i przystąpiło do działania. W poniedziałek 2 sierpnia na walnym zebraniu jego członkowie udzielili absolutorium zarządowi i zgłosili kilka pomysłów na najbliższą przyszłość. Piotr Kolecki zadeklarował możliwość wykorzystania pracowni fotograficznej w I L.O. im. E. Romera, a Katarzyna Ceklarz poinformowała, że jej cykl publikacji o rabczańskich fotografach będzie kontynuowany i zamieszczany na stronie Stowarzyszenia Kulturowy Gościniec.


Zaplanowano także zorganizowanie wystawy najciekawszych prac rabczańskich fotografów poświęconej przemianom w krajobrazie naszego miasta i ogłoszenie konkursu fotograficznego. Odbędą się także cykliczne prezentacje prac poszczególnych autorów. Planowane jest również otwarcie własnej strony internetowej.

RTF jest otwarte na przyjmowanie nowych członków, zwłaszcza młodych. Zgłaszać się można do jego prezesa Andrzeja Walawskiego (tel. 601 348 801 lub awalawski@gmail.com). Pozostałe funkcje w zarządzie pełnią: Andrzej Grygiel – wiceprezes, Wojciech Zagrodzki – sekretarz, Zbigniew Kraus – skarbnik, Karol Pałka i Sebastian Kluska – członkowie.

Zobacz w naszym sklepie:
  • KamizelkaKamizelkaKamizelka dla małego dziecka (4-5 letnie) z cienkiego sukna, z haftowanymi motywami ludowymi, w kolorze kremowym. Długość ok. 33 cm. Szerokość ok. 31 cm.
    80 zł
  • Wisiorek "Ogródek 2"Wisiorek "Ogródek 2"Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 4,8 cm. Obw. 70 cm.
    30 zł
  • Obraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.