PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Rabka-Zdrój

Zaproszenia

Teatr "Chrząszcz w trzcinie"

Niedziela, 6 kwietnia 2014 r.
Autor: Maciej Stasiński

Teatr "Chrząszcz w trzcinie"Teatr "Chrząszcz w trzcinie" zaprasza na: DOTKNIJ CHRZĄSZCZA zainspirowane ogólnopolską akcją Dotknij teatru. 6. kwietnia, galeria "Pod Aniołem", ul. Parkowa 5, Rabka-Zdrój. Spektakle odbywają się w galerii Miejskiego Ośrodka Kultury "Pod Aniołem", Rabka-Zdrój, ul. Parkowa 5.


O! Wlazł kotek na płotek

06.04. GODZ. 15:00 (NIEDZIELA)

Spektakl dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Barwne postaci koguta, kury, kaczki i indyka odgrywają lalki typu muppet. Przyglądamy się wiejskiemu podwórku, na którym pojawia się „obcy” - kotek… Spektakl zabawny, rozśpiewany - bawi, a jednocześnie uczy: porusza problem agresji w grupie i tolerancji.

występują: Katarzyna Pędzimąż, Cezary Skrocki
czas trwania: 50 min.
wstęp: dorośli 15 zł, dzieci 10 zł

Po spektaklu zapraszamy dzieci na zapoznanie się z lalkami.

„Sztuka (bez) kompromisu” czyli druga część kabaretu literacko-muzycznego Teatru „Chrząszcz w trzcinie” 06.04. GODZ.  19:00 (NIEDZIELA)
Spektakl dla dorosłych.

Powodzenie przedstawienia „Sztuka kompromisu” spowodowało, że jego twórcy: Cezary Skrocki i Katarzyna Pędzimąż oraz Rafał „Piętaszek” Nowak postanowili wzbogacić go o nowe epizody. Emocjonalna przepychanka Jej i Jego nabiera rumieńców. Czy tym razem mocna płeć zwycięży słabszą? Przekonamy się oglądając przedstawienie oparte na tekstach Stefanii Grodzieńskiej oraz piosenkach z Kabaretu Starszych Panów, Tadeusza Chyły, Freda Buscaglione i innych.

występują: Katarzyna Pędzimąż, Cezary Skrocki, Rafał "Piętaszek" Nowak (akordeon, muzyka na żywo)
czas trwania: 75 min.
wstęp: dorośli 15 zł

Dla grup zorganizowanych proponujemy zniżki. Szczegóły pod numerem telefonu 606 143 948.

Spektakle odbywają się w galerii Miejskiego Ośrodka Kultury "Pod Aniołem", Rabka-Zdrój, ul. Parkowa 5

Rezerwacje:
teatrchrzaszcz@gmail.com
tel. 606 143 948, 606 760 857
https://www.facebook.com/chrzaszczwtrzcinie

Zobacz w naszym sklepie:
  • Ludowe etui na tablet IILudowe etui na tablet IILudowe etui z czarnego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IIIMagnes Folk na lodówkę IIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego...
    7 zł
  • Spinka góralska ISpinka góralska IMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    170 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.