PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Wrzesień 2011 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Rozmaitości

Grupa "InoRos" w Must Be The Music

Piątek, 9 września 2011 r.
Autor: AKS

Grupa "InoRos" w Must Be The MusicInoRos! to piątka tryskających energią chłopaków. Cześć z nich na co dzień gra tradycyjną muzykę Podhala, natomiast druga część to "starzy rockowi wyjadacze" z bogatym rockandrollowym stażem. Takie połączenie dało barwną i niepowtarzalną mieszankę, która muzyką folkowo&rockową będzie w programie "Must Be The Music" reprezentować Podhale i nie tylko.


Pod nazwą Kapela InoRos, przeszło pięć lat temu, połączyło swe siły pięciu muzykujących chłopaków z Rabki-Zdroju i Nowego Targu: Kamil Kowalcze, Piotr Moskała, Łukasz Obdul Bodura, Mateusz Janiczak, Paweł Kowara. Każdy z członków kapeli jest całkowicie inny, można powiedzieć, że niektórzy są wręcz nieźle zakręceni. Dlatego właśnie w programie chcą zaskoczyć polskich widzów nie tylko swą muzyką, ale także swym sposobem bycia, naturalnością i specyficznym poczuciem humoru.

Na casting w Krakowie wybrali się całkowicie spontanicznie, tuż po zakończeniu wesela, które grali w pobliżu. Z początku potraktowali program jako przygodę i dobrą zabawę. Teraz zrobili krok do przodu i chcą dać z siebie wszystko, świadomi możliwości i szans jakie daję program. Jednocześnie liczą na wsparcie swoich słuchaczy, znajomych i przyjaciół, którzy zawsze licznie podążali w miejsca, w których kapela grała.

Jaki wizerunek zaprezentuje InoRos? Tu odpowiedź jest prosta: chłopaki nie widzą potrzeby prowadzenia "uczonych rozmów", kreowania wizerunku muzycznych profesjonalistów i udawania kogoś kim się nie są. InoRos chce wejść do programu z tym, co potrafi robić najlepiej i robi ze znakomitym skutkiem od lat, a mianowicie bawić ludzi!

Program "Must be the Music" z udziałem grupy będzie emitowany w najbliższą niedzielę o godz. 20.00 w Polsacie.

Więcej o zespole na www.facebook.com/inoros

Zobacz w naszym sklepie:
  • Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat” wg libretta Franciszka Łojasa Kośli doczekała się swojej wersji filmowej (1 godz. 33 min.). Produkcja trwała prawie rok. Na...
    35 zł
  • "Na Was zawsze można liczyć""Na Was zawsze można liczyć""Na Was zawsze można liczyć" - 40 stronnicowy album z fotografiami Grzegorza Gałązki i tekstem Ks. Władysława Mariana Zarębczana. Wydawnictwo MICHALINEUM. My...
    40 zł
  • Spinka góralska ISpinka góralska IMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    170 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.