PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Grudzień 2011 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Rozmaitości

Rozstrzygnięcie świątecznego konkursu

Piątek, 16 grudnia 2011 r.
Autor: AKS

Rozstrzygnięcie świątecznego konkursu„Kiedy Bóg się rodzi” to świąteczny album, bardzo różnorodny w formie. Pomyślany jest tak, żeby każdy odkrył tam coś dla siebie. Na płycie znalazły się tradycyjne kolędy w niezwykłych aranżacjach oraz równie niezwykłe pastorałki. Jest coś dla tych, którzy lubią góralszczyznę, południowe rytmy, jest nutka jazzowa i muzyka instrumentalna. Z okazji zblizających się świąt cztery takie albumy mamy dla naszych czytelników - wystarczy wziąć udział w naszym konkursie!


Doskonałych muzyków, których usłyszymy na płycie, nie trzeba reklamować: Rodzina Pospieszalskich, Trebunie-Tutki, Hania Rybka, JazGot, NewLife’M, Tabasco Club. Pomiędzy utworami muzycznymi można posłuchać gawęd czytanych przez Jerzego Trelę z tłem instrumentalnym Mateusza Pospieszalskiego. Album ma też swój praktyczny wymiar - jest to doskonały prezent świąteczny. W wersji bardziej rozbudowanej płyta dostępna jest jako część książki z poezją i ilustracjami.

Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na wsparcie konkretnych działań Polskiej Fundacji Muzycznej, która wspomaga ludzi muzyki będących w trudnej sytuacji życiowej. W tym wypadku jest to pomoc rodzinie zmarłego nagle Piotra „Stopy” Żyżelewicza, doskonałego perkusisty, którego usłyszeć można również na tej płycie.

Polecamy ten wspaniały album na Święta Bożego Narodzenia i zapraszamy do udziału w konkursach!


 

WYNIKI KONKURSU

Cztery świąteczne albumy „Kiedy Bóg się rodzi” rozlosowaliśmy wśród osób, które do godz. 22.00 w czwartek 15 grudnia na adres konkurs@watra.pl przysłały maila z poprawną odpowiedzią na konkursowe pytanie.

Oto laureaci konkursu:

1. Irena Para z Białego Dunajca
2. Lech Przybylski z Poronina
3. Jadwiga Skupień z Dzianisza
4. Janina Łępa z Koszalina

Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Wszystkim dziękujemy za udział. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Nagrody prześlemy pocztą.

A wkrótce w serwisie WATRA kolejna szansa na wygranie świątecznych albumów z kolędami. Zapraszamy do udziału w konkursach.

Zobacz w naszym sklepie:
  • KamizelkaKamizelkaKamizelka dla małego dziecka (4-5 letnie) z cienkiego sukna, z haftowanymi motywami ludowymi, w kolorze kremowym. Długość ok. 33 cm. Szerokość ok. 31 cm.
    80 zł
  • Baciarujciez chłopcy - Trebunie TutkiBaciarujciez chłopcy - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują:  Władysław Trebunia-Tutka, Krzysztof Trebunia-Tutka, Andrzej Polak...
    25 zł
  • Spinka góralska VSpinka góralska VMetalowa spinka góralska w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z kistkami) 13,5 cm.
    130 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.