PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Grudzień 2011 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Rozmaitości

Rozstrzygnięcie świątecznego konkursu

Piątek, 16 grudnia 2011 r.
Autor: AKS

Rozstrzygnięcie świątecznego konkursu„Kiedy Bóg się rodzi” to świąteczny album, bardzo różnorodny w formie. Pomyślany jest tak, żeby każdy odkrył tam coś dla siebie. Na płycie znalazły się tradycyjne kolędy w niezwykłych aranżacjach oraz równie niezwykłe pastorałki. Jest coś dla tych, którzy lubią góralszczyznę, południowe rytmy, jest nutka jazzowa i muzyka instrumentalna. Z okazji zblizających się świąt cztery takie albumy mamy dla naszych czytelników - wystarczy wziąć udział w naszym konkursie!


Doskonałych muzyków, których usłyszymy na płycie, nie trzeba reklamować: Rodzina Pospieszalskich, Trebunie-Tutki, Hania Rybka, JazGot, NewLife’M, Tabasco Club. Pomiędzy utworami muzycznymi można posłuchać gawęd czytanych przez Jerzego Trelę z tłem instrumentalnym Mateusza Pospieszalskiego. Album ma też swój praktyczny wymiar - jest to doskonały prezent świąteczny. W wersji bardziej rozbudowanej płyta dostępna jest jako część książki z poezją i ilustracjami.

Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na wsparcie konkretnych działań Polskiej Fundacji Muzycznej, która wspomaga ludzi muzyki będących w trudnej sytuacji życiowej. W tym wypadku jest to pomoc rodzinie zmarłego nagle Piotra „Stopy” Żyżelewicza, doskonałego perkusisty, którego usłyszeć można również na tej płycie.

Polecamy ten wspaniały album na Święta Bożego Narodzenia i zapraszamy do udziału w konkursach!


 

WYNIKI KONKURSU

Cztery świąteczne albumy „Kiedy Bóg się rodzi” rozlosowaliśmy wśród osób, które do godz. 22.00 w czwartek 15 grudnia na adres konkurs@watra.pl przysłały maila z poprawną odpowiedzią na konkursowe pytanie.

Oto laureaci konkursu:

1. Irena Para z Białego Dunajca
2. Lech Przybylski z Poronina
3. Jadwiga Skupień z Dzianisza
4. Janina Łępa z Koszalina

Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Wszystkim dziękujemy za udział. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Nagrody prześlemy pocztą.

A wkrótce w serwisie WATRA kolejna szansa na wygranie świątecznych albumów z kolędami. Zapraszamy do udziału w konkursach.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek mały IIIAniołek mały IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 7 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    8 zł
  • Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona" Obwód 21 cm. Materiały: Szkło i srebro. Zapięcie szufladkowe. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    55 zł
  • Zagrojcie dudzicki - Trebunie TutkiZagrojcie dudzicki - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują:  Władysław Trebunia-Tutka, Krzysztof Trebunia-Tutka, Stanisław...
    25 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.