PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Marzec 2010 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Szczawnica

Sport

Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w mini piłce siatkowej chłopców i dziewcząt

Piątek, 5 marca 2010 r.
Autor: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

fot. Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu2 i 3 marca odbyły się Igrzyska Ośrodka Sportowego Szczawnica w mini piłce siatkowej chłopców i dziewcząt zorganizowane przez Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ oraz Miejski Ośrodek Kultury i Sportu Szczawnica.


Data:           02.03.2010 r. (chłopcy)

Miejsce:      Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr1 Szczawnica

Ilość drużyn: 5

System gier: „każdy z każdym”

Sędzia główny: Paweł Pluta

WYNIKI:

Szkoła Podstawowa Niedzica          - Szkoła Podstawowa Krościenko n. D 2 : 1

Szkoła Podstawowa Ochotnica Jamne - Szkoła Podstawowa nr1 Szczawnica 2 : 1

Szkoła Podstawowa Krościenko n.D - Szkoła Podstawowa Maniowy           2 : 1

Szkoła Podstawowa Ochotnica Jamne - Szkoła Podstawowa Niedzica            2 : 0

Szkoła Podstawowa nr 1 Szczawnica - Szkoła Podstawowa Maniowy          2 : 0

Szkoła Podstawowa Ochotnica Jamne - Szkoła Podstawowa Krościenko n. D 2 : 0

Szkoła Podstawowa nr 1 Szczawnica - Szkoła Podstawowa Niedzica            2: 0

Szkoła Podstawowa Ochotnica Jamne - Szkoła Podstawowa Maniowy          2 : 0

Szkoła Podstawowa Krościenko n. D - Szkoła Podstawowa nr1 Szczawnica 2 : 0

Szkoła Podstawowa Niedzica             - Szkoła Podstawowa Maniowy           2 : 0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1 miejsce Szkoła Podstawowa Ochotnica Jamne - opiekun Andrzej Komorek

                  /Andrzej Pawlarczyk, Zbigniew Król, Marcin Buczek, Kamil Krzyśko, Piotr Jagieła,

                       Patryk Chryczyk, Bartłomiej Kukuczka, Wojciech Saracki, Michał Bielski, Jan Piszczek/

  2 miejsce Szkoła Podstawowa Krościenko n. D

3 miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 Szczawnica

4 miejsce Szkoła Podstawowa Niedzica

5 miejsce Szkoła Podstawowa Maniowy

Uwaga: o miejscach 2 – 4 ,przy równej ilości pkt, zadecydował stosunek wygranych do przegranych setów w bezpośrednich pojedynkach tych drużyn.
Prawo reprezentowania Ośrodka Szczawnica na zawodach szczebla powiatowego uzyskały drużyny Szkoły Podstawowej Ochotnica Jamne oraz Szkoły Podstawowej Krościenko n. D.
Najlepszy zawodnik turnieju – Mateusz Trzęsała - Szkoła Podstawowa Krościenko n. D.


 

 Data:                  03.03.2010 r. (dziewczęta)

Miejsce:             Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 1 w Szczawnicy

Ilość drużyn:     5

System gier:      „ Każdy z każdym”

Sędzia główny:   Paweł Pluta

WYNIKI:

 1 Szkoła Podstawowa Krościenko n. D - Szkoła Podstawowa Ochotnica Jamne 2 : 0

2 Szkoła Podstawowa nr.1 Szczawnica  - Szkoła Podstawowa Frydman               2 : 0

3 Szkoła Podstawowa Ochotnica Jamne - Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne 2 : 0

4 Szkoła Podstawowa Krościenko n. D - Szkoła Podstawowa Frydman               2 : 1

5 Szkoła Podstawowa nr 1 Szczawnica - Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne  2 : 1

6 Szkoła Podstawowa Ochotnica Jamne - Szkoła Podstawowa Frydman               2 : 0

7 Szkoła Podstawowa nr 1 Szczawnica  - Szkoła Podstawowa Krościenko n.D   2 : 1

8 Szkoła Podstawowa Frydman              - Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne  2 : 1

9 Szkoła Podstawowa Ochotnica Jamne - Szkoła Podstawowa nr 1 Szczawnica    2 : 0

 10 Szkoła Podstawowa Krościenko n. D - Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne   2 : 1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1 miejsce Szkoła Podstawowa Krościenko n.D - opiekun Izabela Bąk

                    /Magdalena Batkiewicz, Natalia Firek, Beata Bobla, Marzena Dziurna, Marzena Kacwin,

                          Kinga Kamińska, Anna Jurek, Anna Maciaś, Joanna Deredas, Natalia Salamon./

2 miejsce Szkoła Podstawowa Ochotnica Jamne

3 miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 Szczawnica

4 miejsce Szkoła Podstawowa Frydman

5 miejsce Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne

Uwaga: o miejscach I – III, przy równej ilości punktów, decydował lepszy stosunek setów wygranych do przegranych w bezpośrednich pojedynkach zainteresowanych drużyn.
Ośrodek Sportowy Szczawnica na zawodach szczebla powiatowego reprezentować będą drużyny Szkoły Podstawowej Krościenko n. D i Szkoły Podstawowej Ochotnica Jamne.
Najlepszą zawodniczką turnieju wybrana została Magdalena Batkiewicz - Szkoła Podstawowa Krościenko n.D.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Obraz olejny Folk IObraz olejny Folk IObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    350 zł
  • Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat” wg libretta Franciszka Łojasa Kośli doczekała się swojej wersji filmowej (1 godz. 33 min.). Produkcja trwała prawie rok. Na...
    35 zł
  • Torebka filcowa VITorebka filcowa VITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą...
    160 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.