PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Kultura

Zaproszenie na V Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej „Szukałem Was…”

Piątek, 19 lutego 2010 r.
Autor: Agata Pacelt

Zaproszenie na V Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej „Szukałem Was…”W 2010 roku odbędzie się V Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej „Szukałem Was…”, który patronatem honorowym objął JE Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz. Ojciec Święty Jan Paweł II zwracając się do młodych słowami: Szukałem Was… namawiał do odkrycia głębokiej wiary w sobie, ale także do spotkania Boga w drugim człowieku. Takich właśnie spotkań podczas festiwalu jest wiele.


Podczas Eucharystii w zakopiańskich kościołach, wspólnych posiłków, wieczornych posiadów, ale także podczas rywalizacji w czterech kategoriach konkursowych (sztuka teatralna, muzyka, poezja i malarstwo). Tu nie ma wygranych i przegranych. Wprawdzie jury ocenia występy uczestników, zawsze bardzo dobrze przygotowane i głęboko przemyślane, ale najważniejsze jest bycie razem, zjednoczenie w modlitwie i wspominaniu Ojca Świętego.
Tak jak On lubił przyjeżdżać w Tatry i do Zakopanego, tak i Wy przyjedźcie do nas, by przeżyć niezapomniane chwile wśród górskiej przyrody, by wspólnie bawić się i radować na chwałę Pana.
Organizatorem festiwalu jest Burmistrz Miasta Zakopane.
Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej www.zakopane.eu
Serdecznie zapraszamy!

Regulamin V Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej.doc

Teatr.doc

Plastyka.doc

Piosenka.doc

Literatura.doc

formularz zgłoszeniowy.doc

Zobacz w naszym sklepie:
  • Gwiozdkowo Opowiostka - Hanka RybkaGwiozdkowo Opowiostka - Hanka RybkaZespół wykonuje kolędy polskie oraz pastorałki pochodzące z Podhala i nie tylko. Prezentowany program jest oparty na płycie zatytułowanej "Gwiozdkowo Opowiastka"...
    25 zł
  • Okładka na zeszyt IOkładka na zeszyt ILudowe okładka na zeszyt (A5) z brązowego filcu, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23 cm.
    30 zł
  • 100-lecie LO im. O. Balzera w Zakopanem100-lecie LO im. O. Balzera w ZakopanemDwupłytowy album DVD zawierający relacje wideo z obchodów 100-lecie Liceum Ogólnokształcącego  im. O. Balzera w Zakopanem. Pierwsza płyta zawiera reportaż (30...
    25 zł

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.