PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Maj 2010 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Rozmaitości

Dzień Dziecka przed Centrum Handlowym "Szymonek"

Poniedziałek, 31 maja 2010 r.
Autor: Anna Karpiel-Semberecka

fot. Anna Karpiel-SembereckaŚwiętowanie Dnia Dziecka w Zakopanem rozpoczęło się już 30 maja. PSS Społem wraz z TCKiS Jutrzenka zaprosiło najmłodszych na wspólną zabawę pod Centrum Handlowym "Szymonek". Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.


Przez całe niedzielne popołudnie odbywały się konkursy plastyczne, wokalno-recytatorskie, quizy oraz interaktywne pokazy przygotowane przez Straż Pożarną, Policję, Straż Graniczną oraz TOPR. Ich uczestnicy otrzymywali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Odbył się także koncert zespołu rockowego "Blue Stream" działającego przy TCKiS Jutrzenka. Dobrej zabawy nie mógł zepsuć nawet padający od czasu do czasu deszcz.
Podhalański Serwis Informacyjny WATRA objął Dzień Dziecka z PSS Społem i TCKiS Jutrzenka patronatem medialnym. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotograficznej relacji z tego wydarzenia.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Poduszka brązowa IIPoduszka brązowa IIPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm.
    100 zł
  • Grafika Folk w ramce XIIIGrafika Folk w ramce XIIIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala...
    55 zł
  • Grafika Folk w ramce IGrafika Folk w ramce IGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala...
    55 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.