PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Maj 2010 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Rozmaitości

Dzień Dziecka przed Centrum Handlowym "Szymonek"

Poniedziałek, 31 maja 2010 r.
Autor: Anna Karpiel-Semberecka

fot. Anna Karpiel-SembereckaŚwiętowanie Dnia Dziecka w Zakopanem rozpoczęło się już 30 maja. PSS Społem wraz z TCKiS Jutrzenka zaprosiło najmłodszych na wspólną zabawę pod Centrum Handlowym "Szymonek". Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.


Przez całe niedzielne popołudnie odbywały się konkursy plastyczne, wokalno-recytatorskie, quizy oraz interaktywne pokazy przygotowane przez Straż Pożarną, Policję, Straż Graniczną oraz TOPR. Ich uczestnicy otrzymywali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Odbył się także koncert zespołu rockowego "Blue Stream" działającego przy TCKiS Jutrzenka. Dobrej zabawy nie mógł zepsuć nawet padający od czasu do czasu deszcz.
Podhalański Serwis Informacyjny WATRA objął Dzień Dziecka z PSS Społem i TCKiS Jutrzenka patronatem medialnym. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotograficznej relacji z tego wydarzenia.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek duży IAniołek duży IAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Korale folkowe IIIKorale folkowe IIIKorale folkowe wykonane z białego tybetu i zielonej włóczki. Zawiązywane. Długość całości 100 cm.
    70 zł
  • Obraz olejny Folk IVObraz olejny Folk IVObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.