PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Czerwiec 2010 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Zakopane

Rozmaitości

Konkurs "Krupówki całe w kwiatach"

Piątek, 18 czerwca 2010 r.
Autor: AKS

fot. Anna Karpiel-SembereckaUrząd Miasta Zakopane zachęca do udziału w konkursie na najpiekniejszy letni ogródek "Krupówki całe w kwiatach". Krupówki to wizytówka Zakopanego. Przy tej słynnej w całej Polsce ulicy znajduje się najwięcej karczm regionalnych, restauracji i kawiarń. Latem właściciele urządzają przy niektórych z nich ogródki, najczęściej przyozdobione krzewami iglastymi w dużych pojemnikach. W tym roku Urząd Miasta zachęca do tworzenia kwietnych ogródków letnich. Niech Krupówki zakwitną wszystkimi kolorami tęczy!


Burmistrz Miasta Zakopane ogłosił konkurs na najładniejszy letni ogródek na Krupówkach. Od 15 lipca do 30 września oceniane będą:  najciekawsze aranżacje, dobór roślin pod względem kolorystycznym i dostosowania do klimatu, a także dbałość o wygląd i kondycję roślin.
Do konkursu mogą również przystąpić właściciele karczm, restauracji i kawiarń położonych w innych dzielnicach Zakopanego. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody-niespodzianki, a także publikacja fotoreportaży w Tygodniku Podhalańskim i na stronie internetowej Urzędu Miasta Zakopane.
Zgłoszenia można dokonać do 15 lipca w Wydziale Ochrony Środowiska UM Zakopane osobiście (w godz. pracy urzędu), telefonicznie (18 20 20 wew. 412) lub pocztą elektroniczną (wos@um.zakopane.pl).
Więcej informacji: Ewa Stasik,  Wydział Ochrony Środowiska UM, tel. 18.20 20 wew. 412.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Saszetka ISaszetka ISaszetka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z brązowej podszewki.   Szerokość ok. 22 cm. Wysokość ok. 18 cm Materiał...
    50 zł
  • Okładka na zeszyt IVOkładka na zeszyt IVLudowe okładka na zeszyt (A5) z czarnego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm...
    30 zł
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom ISłownik biograficzny "Podhalanie" tom ILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie I Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...
    70 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.