PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Grudzień 2010 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Rozmaitości

Najpiękniejszy dzień w roku – czy pomogłeś Świętemu Mikołajowi?

Wtorek, 7 grudnia 2010 r.
Autor: Piotr Kyc

fot. Piotr KycSzósty grudnia to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci. Chwila, w której spełniają się marzenia. Po naszym mieście od rana przemykają Mikołaje, odwiedzają przedszkola i szkoły, a wieczorem zaglądają do naszych domów i dyskretnie zostawiają paczki pod poduszkami.


Dzieci napisały tysiące listów z prośbami. Te, które nie potrafią jeszcze pisać narysowały cudne prezenty o jakich marzą. Święty Mikołaj w towarzystwie Aniołka i Diabełka stara się pamiętać o każdym dziecku.

Mikołaj ze swoim orszakiem zajechał i na Harendę, gdzie w Szkole Podstawowej Nr 9 są prawie same grzeczne dzieci. Były prezenty i dziecięca radość, która zapewne trwała i wieczorem w domach rodzinnych.

Dziękujemy mamom z Rady Rodziców i Panu Markowi Zaniewskiemu za pomoc Świętemu Mikołajowi w wypełnieniu jego ważnej misji.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom ISłownik biograficzny "Podhalanie" tom ILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie I Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...
    70 zł
  • „Portki”„Portki”Płyta DVD zawiera spektakl „Portki” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 47 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa...
    30 zł
  • Falkon szklany IFalkon szklany IFalkon szklany w postaci sześcianu z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, szerokość 10 cm.
    80 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.