PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Maj 2015 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Sport

Najlepsi w sportach zimowych

Wtorek, 5 maja 2015 r.
Autor: Piotr Kyc

Najlepsi w sportach zimowychWiosna, jakkolwiek tradycyjnie spóźniona zawitała na dobre pod Tatry. Wydawałoby się, że o zimie się już tutaj nie pamięta. Tymczasem u progu wiosny, w zakopiańskim magistracie uroczyście podsumowano tegoroczną Zimową Ligę Szkolna w skokach, kombinacji norweskiej oraz biegach. W dniu 4 maja najlepszym sportowcom oraz klubom wręczono puchary i nagrody. W tej sympatycznej uroczystości prowadzonej przez dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Leszka Behounka wzięli udział przedstawiciele samorządu lokalnego – wiceburmistrz Agnieszka Nowak Gąsienica, Naczelnik Wydziału Oświaty Sportu i Turystyki Zofia Kiełpińska oraz radny Miasta Zakopane Krzysztof Wiśniowski. Gratulujemy zwycięzcom!


Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim nauczycielom i trenerom za przygotowanie dla naszej młodzieży warunków do sportowej rywalizacji , do odnoszenia sukcesów. Oto wyniki:

W ramach 38 Zimowej Ligi Szkolnej w skokach i kombinacji norweskiej rozegrane zostały dwa konkursy 5 stycznia i 22 lutego.

W rywalizacji organizowanej przez MOSiR Zakopane wzięło udział 6 skoczkin i 90 skoczków z roczników 1999-2005 i mł, w kombinacji norweskiej sklasyfikowano 48 dwuboistów. Zawodnicy reprezentowali 8 klubów w tym jeden z Ukrainy (Worochta).

Do punktacji indywidualnej zaliczone zostały 2 konkursy we wszystkich kategoriach wiekowych, natomiast do drużynowej zaliczone zostały wyniki uzyskane przez wszystkich zawodników danego klubu w 2 konkursach.

skoki

DZIECI UR. 2005 I MŁODSI                          

M             NAZWISKO I IMIĘ  UR             KLUB             SZKOŁA             SUMA

1            Jarząbek Kacper    2006             TS Wisła Zakopane             SP Sierockie 100

2             Serwatowicz Mikołaj             2006             TS Wisła Zakopane             SP 5 Z-ne             87

             Amilkiewicz Tymoteusz             2005             KS AZS Zakopane             SP 2 Z-ne             87

4             Mroczkowski Jan    2005             KS CHOCHOŁÓW             SP Chochołów             79

5            Waliczak Andrzej   2005             LKS Poroniec Poronin             SP NR 4 Z-NE       76

6            Rafacz Rafał      2006             KS AZS Zakopane             SP Ząb             73

DZIEWCZĘTA UR. 2002-2001                                                   

M             NAZWISKO I IMIĘ  UR             KLUB             SZKOŁA             SUMA

1            Karpiel Kamila    2001             KS AZS Zakopane             ZSMS             100

2             Pawlikowska Róża  2002             KS AZS Zakopane             SP NR 2             87

3            Król Sabina    2002             KS AZS Zakopane             SP NR 7             45

 

DZIECI UR. 2003 - 2004                                                   

M             NAZWISKO I IMIĘ  UR             KLUB             SZKOŁA             SUMA

1            Majerczyk Stanisław 2003             TS Wisła Zakopane             SP 3 Z-ne             95

             Rzadkosz Jan         2004             TS Wisła Zakopane             SP 9 Z-ne             95

3            Bukowski Jan         2003             KS AZS Zakopane             SP 2 Z-NE             84

4            Dawidek Maciej     2003             KS AZS Zakopane             SP 3 Z-ne             78

5            Kuchta Bartłomiej             2003             LKS Poroniec Poronin             SP BIAŁKA TATRZ.    76

             Zymuntowicz Sebastian             2003             WKS Zakopane             SP Rogoźnik 76

 

DZIEWCZĘTA UR. 1999 - 2000                                             

M             NAZWISKO I IMIĘ  UR             KLUB             SZKOŁA             SUMA

1            Kil Joanna             2000             KS AZS Zakopane             ZSMS             100

2            Pałasz Katarzyna             1999             UKS Sołtysianie Stare Bystre     ZSMS Z-NE          90

3            Orawiec Ewelina   1999             KS AZS Zakopane             G 2 Z-ne             42

JUNIOR D UR. 2002 - 2001                                                   

M             NAZWISKO I IMIĘ  UR             KLUB             SZKOŁA             SUMA

1            Gruszka Mateusz  2001             KS AZS Zakopane             ZSMS             95

2            Zborowski Maciej     2001             KS CHOCHOŁÓW             G Czarny Dunajec  81

             Jarosz Mateusz  2002             TS Wisła Zakopane             SP BAŃSKA W.             81

4            Kieta Krzysztof 2001             WKS Zakopane             ZSMS             77

             Rojek Oskar      2002             TS Wisła Zakopane             SP NR 1             77

6            Haberny Dawid     2001             KS CHOCHOŁÓW             ZSMS             75

JUNIOR MŁ. 1999 - 2000                                                   

M             NAZWISKO I IMIĘ  UR             KLUB             SZKOŁA             SUMA

1             Szczechowicz Andrzej             2000             TS Wisła Zakopane             G BAŃSKA W.          87

             Chowaniec Jakub   1999             KS CHOCHOŁÓW             GMS SZCZYRK 87

3            Gąsienica-Makowski Mateusz             1999             TS Wisła Zakopane             ZSMS             77

4            Zoń Jan             2000             TS Wisła Zakopane             G Dębno             76

5            Marusarz Mateusz  1999             LKS Poroniec Poronin             ZSMS             74

6            Pałka Adrian     2000             TS Wisła Zakopane             G Ratułów             68

Kombinacja norweska

DZIECI UR. 2004 - 2003                                                                             

M             NAZWISKO I IMIĘ  UR             KLUB             SZKOŁA             I             II             SUMA

1            Majerczyk Stanisław 2003             TS Wisła Zakopane             SP 3 Z-ne                                       95

             Rzadkosz Jan         2004             TS Wisła Zakopane             SP 9 Z-ne                                       95

3            Bukowski Jan         2003             KS AZS Zakopane             SP 2 Z-NE                                       82

4             Zymuntowicz Sebastian             2003             WKS Zakopane             SP Rogoźnik                           81

5            Liszka Jan             2003             KS AZS Zakopane             SP WITÓW                             77

6            Kuchta Bartłomiej             2003             LKS Poroniec Poronin             SP BIAŁKA TATRZ.                              76

JUNIOR D UR. 2002 -2001                                                                             

M             NAZWISKO I IMIĘ  UR             KLUB             SZKOŁA             I             II             SUMA

1             Korzeniowski Maciej             2001             KS AZS Zakopane             ZSMS                                       92

2            Kieta Krzysztof 2001             WKS Zakopane             ZSMS                                       90

3            Haberny Dawid     2001             KS CHOCHOŁÓW             ZSMS                                       87

4            Zborowski Maciej     2001             KS CHOCHOŁÓW             G Czarny Dunajec                            84

5            Rojek Oskar      2002             TS Wisła Zakopane             SP NR 1                                       76

             Jarosz Mateusz  2002             TS Wisła Zakopane             SP BAŃSKA W.                                       76

 

JUNIOR MŁ. 1999 - 2000                                                                             

M             NAZWISKO I IMIĘ  UR             KLUB             SZKOŁA             I             II             SUMA

1             Chowaniec Jakub   1999             KS CHOCHOŁÓW             GMS SZCZYRK                           100

2             Szczechowicz Andrzej             2000             TS Wisła Zakopane             G BAŃSKA W.                                    85

3            Gąsienica-Makowski Mateusz             1999             TS Wisła Zakopane             ZSMS                                       80

4            Marusarz Mateusz  1999             LKS Poroniec Poronin             ZSMS                                       79

5            Zoń Jan             2000             TS Wisła Zakopane             G Dębno                                       73

6             Wacławiak Artur    1999             UKS Sołtysianie Stare Bystre     ZSMS                                       45

Ranking klubów total

KLASYFIKACJA TOTAL

M           NAZWA KLUBU    SKOKI             K N             RAZEM

1            KS AZS Zakopane             1531             585             2 116

2            TS Wisła Zakopane             1297             648             1 945

3            LKS Poroniec Poronin             816             580             1 396

4            KS Chochołów             631             372             1 003

5            WKS Zakopane             386             318             704

6            UKS Sołtysianie Stare Bystre     90             45             135

7            KS Evenement Zakopane             103                          103

8            Worochta             50                          50

Pełne wyniki tutaj

XXXVIII ZLS w biegach narciarskich za nami. W ramach rywalizacji organizowanej przez MOSiR Zakopane rozegrano 4 edycje zawodów 14, 21 , 29 stycznia oraz 10 lutego. Kilka edycji odbyło się w ramach Małopolskiej Ligi SZS. Sklasyfikowanych zostało 69 gimnazjalistek i gimnazjalistów oraz 136 dziewcząt i chłopców uczniów szkół podstawowych. Wszyscy reprezentowali placówki oświatowe z terenu powiatu tatrzańskiego i nowotarskiego

XXXVIII SZKOLNA LIGA SPORTÓW ZIMOWYCH

BIEGI NARCIARSKIE

RANKING KOŃCOWY - INDYWIDUALNY

GIMNAZJUM

Chłopcy ur. 1999                           

M.          Nazwisko i imię      Szkoła             Data ur.             RAZEM

1            Czaja Wiktor     GMS Zakopane             1999             150

2            Staszel Dariusz    G. Kościelisko             1999             135

3            Stasiwola Robert    G. Dzianisz   1999             117

4             Wacławiak Artur    GMS Zakopane             1999             84

5            Obrochta Wojciech G. Kościelisko             1999             81

             Kula Maciej     G. Dzianisz   1999             81

Dziewczęta ur. 1999                                      

M.          Nazwisko i imię      Szkoła             Data ur.             RAZEM

1            Gąsienica-Mracielnik Hanna             GMS Zakopane             1999             134

2            Prystacka Dominika GMS Zakopane             1999             130

3            Jakieła Joanna    GMS Zakopane             1999             100

4            Piczura Magdalena             GMS Zakopane             1999             90

5            Skupień Natalia    G. Gliczarów Górny             1999             84

6            Bukowska Magdalena             G. Kościelisko             1999             38

 

Chłopcy ur. 2000-2001                                      

M.          Nazwisko i imię      Szkoła             Data ur.             RAZEM

1            Nawara Jan         G. Kościelisko             2000             145

2             Długopolski Tomasz             PG STARE BYSTRE   2000             140

3            Grządziel Jan         GMS Zakopane             2000             137

4            Stopka Adrian     PG STARE BYSTRE   2001             115

             Szczepaniak Łukasz             G. Kościelisko             2000             115

6            Ogórek Marcin     G. Dzianisz   2001             109

             Łaś Bartłomiej             G. Gliczarów Górny             2000             109

Dziewczęta ur. 2000-2001                                      

M.          Nazwisko i imię      Szkoła             Data ur.             RAZEM

1            Karciarz Patrycja  G. 1 Biały Dunajec  2000             150

2            Pawliczek Paulina    GMS Zakopane             2000             137

3            Gąsienica Kamila    G. Kościelisko             2001             132

4            Stachoń Natalia    GMS Zakopane             2001             122

5            Iwaniec Małgorzata              G. Kościelisko             2001             121

6            Nawara Alina       G. Kościelisko             2001             119

SZKOŁA PODSTAWOWA

Chłopcy ur. 2002-2003                                      

M.          Nazwisko i imię      Szkoła             Data ur.             RAZEM

1            Bugara Robert    SP Kościelisko             2002             150

2             Długopolski Kamil  PSP SPSK STARE BYSTRE NR 1            2002             132

3            Iwaniec Sylwester             SP Kościelisko             2002             129

4            Trebunia Łukasz    SP 2 Biały Dunajec  2003             128

5             Szczepaniak Dawid SP Kościelisko             2003             119

6            Gąsienica Roj Szymon             SP 2 Zakopane             2002             115

Dziewczęta ur. 2002-2003                                      

M.          Nazwisko i imię      Szkoła             Data ur.             RAZEM

1            Nędza Anna       SP Kościelisko             2003             145

             Skurat Irena      SP Sękowa   2002             145

3             Szczepaniak Kamila             SP Kościelisko             2003             135

4            Lańda Katarzyna             SP Poronin   2002             129

5             Stachowiec Weronika             SP 2 Biały Dunajec  2002             123

6             Tomaszewska Martyna             SP Kościelisko             2003             118

 

Chłopcy ur. 2004-2005                                      

M.          Nazwisko i imię      Szkoła             Data ur.             RAZEM

1            Sowiński Rafał      SP Gliczarów Górny             2004             135

2            Wójcik Kamil      SP Ząb             2004             134

3            Buńda Klemens  SP Poronin   2004             127

4            Cudzich Wojciech SP Murzasichle             2004             122

5             Kaczmarczyk Szymon             SP Gliczarów Górny             2004             118

6            Marusarz Stanisław SP 2 Zakopane             2004             117

Dziewczęta ur. 2004-2005                                      

M.          Nazwisko i imię      Szkoła             Data ur.             RAZEM

1            Skurat Daria Joanna             SP Sękowa   2004             150

2            Michalik Zofia       SP Kościelisko             2004             140

3            Grela Ewa             SP Poronin   2004             125

4            Karpiel Zofia       SP Kościelisko             2005             124

5            Kaciczak Olga       SP 2 Zakopane             2004             120

6            Bończyk Barbara   SP Kościelisko             2004             114

Chłopcy ur. 2006 i mł.                                      

M.          Nazwisko i imię      Szkoła             Data ur.             RAZEM

1            Zwatrzko Jan         SP Kościelisko             2006             150

2            Kaciczak Bartłomiej             SP 2 Zakopane             2006             135

3            Stoch-Michna Wojciech             SP Kościelisko             2007             116

4            Ficek Filip             SP Kościelisko             2007             110

5            Kula Filip             PSP SPSK STARE BYSTRE NR 1            2006             81

6            Wiercioch Franciszek             SP Kościelisko             2006             79

Dziewczęta ur. 2006 i mł.                                      

M.          Nazwisko i imię      Szkoła             Data ur.             RAZEM

1            Michalik Anna       SP Kościelisko             2006             150

2            Kaciczak Martyna  SP 2 Zakopane             2008             140

3             Kaczmarczyk Maja SP Gliczarów Górny             2007             42 

Zobacz w naszym sklepie:
  • Ludowe etui na telefon IILudowe etui na telefon IILudowe etui z szarego filcu, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. telefonu komórkowego. Wymiary: szerokość 9 cm, długość 14,5 cm
    25 zł
  • KamizelkaKamizelkaKamizelka dla małego dziecka (4-5 letnie) z cienkiego sukna, z haftowanymi motywami ludowymi, w kolorze kremowym. Długość ok. 33 cm. Szerokość ok. 31 cm.
    80 zł
  • Torebka filcowa IITorebka filcowa IITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA -...
    160 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.