PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Lipiec 2010 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Wiadomości

Międzynarodowe Seminarium Kontaktowe „Face to Face – Twarzą w Twarz”

Poniedziałek, 26 lipca 2010 r.
Autor: AKS

W dniach 1 – 5 sierpnia 2010r. w Zakopanem – Biały Dunajec odbędzie się międzynarodowe seminarium kontaktowe „Face to Face – Twarzą w Twarz”. Organizatorem spotkania jest Fundacja Europejskich Inicjatyw na Śląsku. W seminarium udział wezmą organizacje młodzieżowe z 11 krajów Unii Europejskiej m.in. z Bułgarii, Malty, Portugalii i Łotwy.


Podczas tego wydarzenia uczestnicy będą wymieniać się doświadczeniami, jakie zdobyli przy okazji realizacji projektów młodzieżowych, a ponadto dyskutować na temat wspólnych, europejskich wartości oraz planować dalszą współpracę. Seminarium będzie prowadzone przez zagranicznych ekspertów w oparciu o warsztaty, edukację nieformalną oraz metody interaktywne. Celem spotkania będzie również zapoznanie uczestników z możliwościami, jakie oferuje program „Młodzież w działaniu”. Projekt „Face to Face – Twarzą w Twarz” realizowany jest przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Młodzież w działaniu”.

Czym jest Fundacja Europejskich Inicjatyw na Śląsku?
FEIS, Fundacja Europejskich Inicjatyw na Śląsku, jest organizacją non-profit powstałą 22 lutego 2010r. Osoby tworzące FEIS to przede wszystkim młodzi ludzie, zarówno uczniowie liceum, studenci, jak i absolwenci uczelni wyższych. Naszym celem jest stworzenie możliwości rozwoju dla młodych ludzi. Swoje działania skupiamy głównie na animacji kulturalnej i społecznej, oraz edukacji nieformalnej. Staramy się realizować założone zadania, do których należą: promocja kultury, środowiska naturalnego i historii województwa śląskiego, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Wspieramy marketing Śląska i innych regionów Polski w Unii Europejskiej (oraz za wschodnią granicą UE), aktywnie współpracujemy ze środowiskami polonijnymi w Europie. Jesteśmy nastawieni na pozyskanie partnerów zagranicznych i krajowych o podobnych celach.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Magnes Folk na lodówkę VIIMagnes Folk na lodówkę VIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego...
    7 zł
  • Grafika Folk w ramce IGrafika Folk w ramce IGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala...
    55 zł
  • „Baby i Dezerterzy”„Baby i Dezerterzy”Płyta DVD zawiera spektakl „Baby i dezerterzy” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej (57 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
    30 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.