PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Listopad 2010 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Zakopane

Wiadomości

Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zainaugurował swoją działalność na Podhalu

Sobota, 27 listopada 2010 r.
Autor: AKS

Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zainaugurował swoją działalność na PodhaluW stolicy polskich Tatr zainaugurował swoją działalność Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej. Biuro prowadzone jest przez Fundację Biuro Inicjatyw Społecznych z Krakowa. Zlokalizowane jest w Budynku Zakopiańskiego Centrum Edukacji w Zakopanem przy ul. Kasprusie 35a (I p., pok. 123.). Czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00-14.00. Zasięg terytorialny ośrodka obejmuje tereny trzech powiatów: tatrzańskiego, nowotarskiego i suskiego.


W ramach swych działań statutowych Biuro będzie udzielać wstępnej informacji nt. Ekonomii Społecznej organizacjom pozarządowym nieprowadzących działalności gospodarczej oraz osobom fizycznym, zainteresowanym działalnością w sektorze ES. Istotnym elementem wsparcia dla organizacji i osób fizycznych będą niewątpliwie bezpłatne konsultację, których udzielać będą eksperci/doradcy Fundacji. Obejmować one będą takie zagadnienia jak: kwestie formalno-prawne dot. zakładania i funkcjonowania organizacji pozarządowych i innych podmiotów Ekonomii Społecznej, księgowość i rachunkowość w organizacjach pozarządowych, źródeł finansowania organizacji pozarządowych, przygotowania i realizacji projektów, PR i marketing w NGO, ale także tworzenia biznesplanu, zarządzania zespołem czy projektowania partnerstwa. Prowadzone będziemy także cykliczne seminaria i szkolenia dla przedstawicieli organizacji pozarządowych jak i osób fizycznych, które odbywać sie będą m.in. w Nowym Targu, Rabce-Zdrój czy Suchej Beskidzkiej.

Szczegółowe informacje o projekcie, zasadach korzystania z przewidzianych projektem form wsparcia oraz inicjatywach na rzecz organizacji z sektora Ekonomii Społecznej oraz osób fizycznych można uzyskać osobiście odwiedzając Biuro MOWES, ale także dzwoniąc pod nr telefonu 530 962 517 lub mailowo: mowes.zakopane@bis-krakow.pl.

- Już dziś serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie organizacje pozarządowe działające na tym terenie i do skorzystania z naszej bogatej oferty wsparcia - zachęca Robert Kowalski - specjalista ds. Biura MOWES.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Obraz olejny Folk IIObraz olejny Folk IIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom IISłownik biograficzny "Podhalanie" tom IILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie II Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...
    70 zł
  • Spinka góralska VISpinka góralska VIMetalowa, mała spinka góralska w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 14,5 cm.
    130 zł

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.