PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Wiadomości

Nadzwyczajne Walne Zebranie Związku Podhalan Oddział Zakopane

Środa, 9 stycznia 2013 r.
Autor: AKS

Nadzwyczajne Walne Zebranie Związku Podhalan Oddział ZakopanePrezes Marcin Zubek zaprasza wszystkich członków Związku Podhalan Oddział Zakopane do wzięcia udziału w Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu Związku Podhalan, które odbędzie się w sali kina „Giewont” przy ul. Kościuszki 4 w dniu 10 stycznia 2013 o godz.17.00.


Zarząd Związku Podhalan Oddział Zakopane zwołuje Nadzwyczajne Walne Zebranie członków Oddziału w trybie  pilnym! Tematem będzie niewykonanie przez burmistrza miasta Zakopane Janusza Majchra  uchwały Rady Miasta Zakopane  nr Zakopane NR XXIX/378/2012  z dnia 26 lipca 2012 roku o sprzedaży 2/3 udziałów w nieruchomości położonej w Zakopanem przy ul. Kościuszki 4. Gośćmi Nadzwyczajnego Walnego Zebrania będą: pan Janusz Majcher – burmistrz miasta Zakopane, przewodniczący Rady Miasta: Jerzy Zacharko, Leszek Dorula, Marek Trzaskoś, Zarząd Związku Podhalan z Prezesem Zarządu Głównego Związku Podhalan w Polsce z Maciejem Motorem-Grelokiem oraz Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Mieczysławem Olconiem na czele, radca prawny, dr praw Aleksander Chmiel.

Zaproszone zostają także wszystkie media.

Nadzwyczajne Walne Zebranie członków Związku Podhalan Oddział Zakopane zwołuje się na dzień 10 stycznia (czwartek) 2013 roku w Sali kina „Giewont” przy ul.Kościuszki 4 w Zakopanem.

I termin – godz. 17.00

II termin – godz. 17.15

Program Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Związku Podhalan Oddział Zakopane:

1.Przywitanie zaproszonych Gości – Prezes Marcin Zubek

2. Wybór przewodniczącego i wiceprzewodniczącego zebrania

3. Wybór protokolanta

4.Stwierdzenie prawomocności Walnego Zebrania Związku Podhalan Oddział Zakopane

5. Wystąpienie Przewodniczącego Rady Miasta Zakopane – pana Jerzego Zacharki

6. Wystąpienie Prezesa Związku Podhalan Oddział Zakopane –pana  Marcina Zubka

7. Wystąpienie Prezesa Zarządu Głównego Związku Podhalan w Polsce pana Macieja- Motora- Greloka

8. Wystąpienie Burmistrza Miasta Zakopanego pana Janusza Majchra.

9. Dyskusja

10. Zajęcie stanowiska przez członków Związku Podhalan Oddział Zakopane

11. Zakończenie Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Związku Podhalan Oddział Zakopane.     

Zobacz w naszym sklepie:
  • Ludowe etui na tablet IILudowe etui na tablet IILudowe etui z czarnego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Torebka filcowa VIITorebka filcowa VIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z dopinaną na zatrzask wkładką z podszewki zamykaną na zamek...
    160 zł
  • Okładka na zeszyt IVOkładka na zeszyt IVLudowe okładka na zeszyt (A5) z czarnego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm...
    30 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.