PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Wielki Finał Akcji "Milka. Razem dla Tatr"

26–27 czerwca 2010 r.
Autor: AKS

Wielki Finał Akcji "Milka. Razem dla Tatr"26 czerwca Milka zaprasza na pełny wrażeń finał akcji „Milka. Razem dla Tatr!”, który odbędzie się na Placu Niepodległości w Zakopanem.


Gry i zabawy dla dzieci, konkursy wiedzy o Tatrach, koncert Afromental, pokaz sztuczek akrobatycznych, show taneczne w wykonaniu zespołu Rafała Tito, a przede wszystkim ogłoszenie wyników głosowania internautów na wybrane przez nich symbole Tatr, czekają na Państwa w sobotę 26 czerwca w Zakopanem.

O godzinie 19.30 Stefan Golonka, Prezes Kraft Foods Polska wręczy trzy czeki na łączną kwotę miliona złotych dr Pawłowi Skawińskiemu, Dyrektorowi Tatrzańskiego Parku Narodowego. Pieniądze zostaną przeznaczone na ochronę trzech symboli Tatr, które w głosowaniu internautów zdobyły największą liczbę głosów. Na ochronę symbolu, który zajął w głosowaniu I miejsce Milka przeznaczy 500 000 zł, symbol, który znalazł się na II miejscu otrzyma 300 000 zł., a na III miejscu – 200 000 zł.

W niedzielę, 27 czerwca emocje będę nie mniejsze!. Wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił w konkursach sprawnościowych: „Zwinny jak świstak”, „Chyża jak kozica” czy „Silny jak niedźwiedź”, obejrzeć pokaz technik ratunkowych oraz sprzętu przygotowany przez doświadczonych ratowników TOPR, a także bawić się podczas występów kabaretu Twister i zespołu Tatrzańskie Zbójniki.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa IXTorebka filcowa IXTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą...
    160 zł
  • Spinka góralska ISpinka góralska IMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    170 zł
  • Falkon szklany IIFalkon szklany IIFalkon szklany w postaci cylindra z lekko wklęsłymi ścianami, z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 35 cm, średnica 14 cm.
    130 zł

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.