PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Joe Colombo feat. Kasia Skoczek

Sobota, 11 lipca 2015 r.
Autor: Grażyna Kocyłowska

Joe Colombo feat. Kasia SkoczekKoncert mistrza gitary rezofonicznej i techniki slide JOE COLOMBO (CH). Tatra Chalet Zakopane - ul. Bogdańskiego 5. 11 lipca 2015, o godz. 18:00. Joe Colombo feat. Kasia Skoczek. Szwajcarsko-polski akustyczny duet znanej już na świecie bluesowej gitary slide i polskiego soulowego głosu.


Joe jest postacią rozpoznawalną przez polską publiczność i istniejącą stricte na polskiej scenie od 3 lat: headliner Satyrblues Festiwal, headliner Przeworsk Blues Festiwal, Jimiway Festiwal z Terrym Evansem, International Ochota Blues Festival, Koncert Akustyczny w Radiu Rzeszów, wywiady w magazynie Gitarzysta i Radiu Kraków, polska trasa akustyczna 2014.

Oczywiście Joe zaznaczył swoją obecność w świecie bluesa także poza naszym krajem, grając w ostatnich latach m.in na Sierre Blues Festival (CH), St. Louis Blues Festival (USA), W.C. Handy Blues Festival (USA), Vancouver Island Musifest (CA), Blues Passions festival Cognac (FR), Eslov Blues Festivalen (SE) i wielu, wielu innych.

W październiku 2014 Joe Colombo zawitał do kraju ze wspomnianym wcześniej akustycznym projektem. Tej trasie oficjalnie patronował magazyn Gitarzysta, a w promocję poza czasopismem zaangażowane były polskie rozgłośnie radiowe, magazyn Twój Blues, portale bluesowe online, stowarzyszenie OKO. Plakat promujący to wydarzenie, można było zobaczyć m.in. w październikowym wydaniu Gitarzysty. Joe w tym czasie zagrał 12 koncertów w starannie dobranych lokalizacjach, takich jak sandomierskie Lapidarium Pod Ratuszem, wrocławski Autograf przy Imparcie, Klub Filharmonii Opolskiej, czy Klub Centrum Kultury i Sztuki w Lesznie. Był także headlinerem International Ochota Blues Festival. Od tego czasu duet systematycznie pojawia się na polskich scenach Ośrodków i Domów Kultury, Niezależnych Ośrodków Sztuki i klubów muzycznych.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek średni IVAniołek średni IVAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    10 zł
  • Okładka na zeszyt IIOkładka na zeszyt IILudowe okładka na zeszyt (A5) z brązowego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm...
    30 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IVMagnes Folk na lodówkę IVMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego...
    7 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.