PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Polityka kulturalna Podhala

Czwartek, 16 lipca 2015 r.
Autor: Stowarzyszenie im. Mieczysława Karłowicza

Polityka kulturalna PodhalaStowarzyszenie im. Mieczysława Karłowicza w Zakopanem wspólnie z Powiatem Tatrzańskim oraz Gminą Miasta Zakopane zaprasza 16 lipca (czwartek) na godz. 15:00 do Hotelu Stamary (sala konferencyjna), ul. T. Kościuszki 19, Zakopane na kolejne spotkanie poświęcone kształtowaniu polityki kulturalnej Podhala.


Tym razem będziemy gościć przedstawicieli Instytucji Kultury Katowice - Miasto Ogrodów Piotra Zaczkowskiego - dyrektora oraz Tamarę Kamińską - kierownika działu organizacji.

Mamy nadzieję, że przykład niezwykle dynamicznego rozwoju Katowic z miasta industrialnego w miasto kultury i muzyki może stać się cenną inspiracją dla rozwoju polityki kulturalnej naszego powiatu. Nasi goście chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami w tym temacie.http://www.dlapodhala.pl/zaproszenie-na-debate-katowice-miasto-ogrodow-jako-przyklad-innowacyjnej-inwestycji-kultury/

Tradycyjnie do udziału w tym spotkaniu zachęcamy wszystkie podmioty zajmujące się kulturą oraz zainteresowanych kształtowaniem strategii kultury Podhala: przedstawicieli władz samorządowych, radnych komisji kultury, przedstawicieli instytucji kultury, organizacje pozarządowe działające w sferze kultury, ludzi kultury i mediów, artystów, przedstawicieli biznesu.

Debata odbywa się w ramach projektu „Obywatelskie kształtowanie polityki kulturalnej Podhala” realizowanego przez Stowarzyszenie im. M. Karłowicza w Zakopanem
w partnerstwie z Powiatem Tatrzańskim i Gminą Miasta Zakopane. Więcej informacji  o realizowanych przedsięwzięciach znajdą Państwie na stronie projektu. http://www.dlapodhala.pl/

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa drogą mailową na adres: koordynator@karlowicz.org. Ułatwi nam to organizację tego wydarzenia.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Bransoletk​a "Moon"Bransoletk​a "Moon"Bransoletka z hematytów, masy perłowej, muszli szarej, asymetryczna. Obw. 19 cm.
    45 zł
  • Magnes Folk na lodówkę XMagnes Folk na lodówkę XMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego...
    7 zł
  • Ludowe etui na tablet VLudowe etui na tablet VLudowe etui z szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.