PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

OPRÓCZ BŁĘKITNEGO NIEBA...

Piątek, 14 sierpnia 2015 r.
Autor: Maciej Stasiński

OPRÓCZ BŁĘKITNEGO NIEBA...Zapraszamy na koncert poświęcony Markowi Jackowskiemu. Wystąpią m.in.: Anna Wyszkoni, Małgorzata Ostrowska, Piotr Cugowski, Janusz "Yanina" Iwański, Marek Raduli, Bianka Jackowska, kapela Sebastiana Karpiela Bułecki. Data: 14.08.2015, godz. 19.00. Miejsce: Dolna Rówień Krupowa (namiot).


Bilety w cenie:
30 zł/os./ w przedsprzedaży
40zł/os./ w dniu koncertu
 do nabycia:
- w Centrum Informacji Turystycznej, ul. Kościuszki 17, tel. 18 20 12 211
- w Punkcie Informacji Turystycznej, ul. Kościeliska 7, tel. 18 20 12 004 oraz ul. Chałubińskiego k/42, tel. 18 20 00 308
- e-mail: info@promocja.zakopane.pl

Ilość miejsc ograniczona!


14 SIERPNIA O GODZ. 12.00 NA CMENTARZU PRZY UL.NOWOTARSKIEJ W ZAKOPANEM ODBĘDĄ SIĘ UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWE MARKA JACKOWSKIEGO. TEN ZMARŁY 18 MAJA 2013 ROKU ARTYSTA ZOSTAŁ PIERWOTNIE POCHOWANY WE WŁOSZECH, W MIEJSCOWOŚCI SAN MARCO, W KTÓREJ SPĘDZIŁ OSTATNIE LATA ŻYCIA. JEDNAK PO DWÓCH LATACH JEGO PROCHY ZOSTAŁY SPROWADZONE DO KRAJU, GDZIE SPOCZNIE W MIEŚCIE, Z KTÓRYM BYŁ ZWIĄZANY NAJDŁUŻEJ.

PO UROCZYTYM POCHÓWKU ODBĘDZIE SIĘ KONCERT DEDYKOWANY PAMIĘCI MARKA JACKOWSKIEGO, W KTÓRYM WEZMĄ UDZIAŁ PRZYJACIELE MARKA I ARTYŚCI, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACOWAŁ I NAGRYWAŁ PODCZAS SWOJEJ PONAD TRZYDZIESTOLETNIEJ DZIAŁALNOŚCI ARTYSTYCZNEJ. KONCERT ODBĘDZIE SIĘ W NAMIOCIE FESTIWALOWYM NA DOLNEJ RÓWNI KRUPOWEJ W ZAKOPANEM O GODZ. 19.00

MAREK JACKOWSKI BYŁ JEDNYM Z NAJWYBITNIEJSZYCH KOMPOZYTORÓW ROCKOWYCH W HISTORII POLSKIEJ MUZYKI. BYŁ M.IN. ZAŁOŻYCIELEM I LIDEREM LEGENDARNEGO ZESPOŁU MAANAM. PODCZAS PONAD 30-LETNIEJ DZIAŁALNOŚCI ARTYSTYCZNEJ SKOMPONOWAŁ PONAD STO PIOSENEK, Z KTÓRYCH WIĘKSZOŚĆ JEST DO DZIŚ POWSZECHNIE ZNANA. TRZY DNI PRZED ŚMIERCIĄ MAREK JACKOWSKI UKOŃCZYŁ NAGRANIA SWOJEJ OSTATNIEJ SOLOWEJ PŁYTY, NA KTÓREJ ZAŚPIEWAŁ W DUETACH M.IN. Z ANNĄ MARIĄ JOPEK, ANNĄ WYSZKONI, PIOTREM CUGOWSKIM, MACIEJEM MALEŃCZUKIEM CZY MUŃKIEM STASZCZYKIEM. ALBUM „MAREK JACKOWSKI” UKAZAŁ SIĘ 22 PAŹDZIERNIKA 2013 ROKU, A W STYCZNIU 2014 UZYSKAŁ STATUS ZŁOTEJ PŁYTY.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa VIIITorebka filcowa VIIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Pasek ze sztucznego materiału...
    110 zł
  • Grafika Folk w ramce VIGrafika Folk w ramce VIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala...
    55 zł
  • Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona" Obwód 21 cm. Materiały: Szkło i srebro. Zapięcie szufladkowe. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    55 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.