PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Białka Tatrzańska

Zaproszenia

Nocne saunowanie w Termie Bania

Sobota, 24 września 2011 r.
Autor: AKS

Nocne saunowanie w Termie Bania24 września, w Termie Bania odbędzie się kolejna już Noc Saunowa organizowana w ramach cyklu Góralska Filozofia Saunowania. Jego ideą jest propagowanie prawidłowej kultury saunowania, a także ukazanie licznych dobrodziejstw, płynących z saunowych kąpieli.


Działanie sauny to dla każdego jej gościa szerokie korzyści. Ważne jednak, aby korzystać z nich prawidłowo. Tylko wówczas bowiem, możliwe jest maksymalne wykorzystanie płynących dla ciała i ducha profitów.

Akcją mającą na celu ukazanie funkcjonujących na całym świecie saunowych standardów jest Góralska Filozofia Saunowania, organizowana pod auspicjami Termy Bania. Wszyscy goście Termy mogą poznać tajniki kąpieli, a także skorzystać z dodatkowych, przygotowanych przez organizatorów atrakcji.

- Noc Saunowa na Bani to impreza dedykowana stałym bywalcom saunarium, ale także amatorom, którzy pragną poznać wszystkie jego możliwości – mówi Kinga Cierniak z Działu Marketingu Termy Bania – Ostatnia impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego mamy wielką nadzieję, że podobnie będzie i tym razem.

Podczas całego cyklu goście Termy Bania mogli brać udział w saunowych seansach. Te, prowadzone przez doświadczonego saunamajstra to świetna okazja do poznania bogatych form saunowego relaksu. Seanse cieszące się popularnością wśród stałych użytkowników saun ogromne wrażenie robią na początkujących, pozwalając na maksymalne odprężenie, w niezwykłej atmosferze.

Obecność saunamajstra to prócz seansów także doskonała okazja do poznania idei poprawnego saunowania. Ta, jest niezwykle ważna dla wszystkich chcących wykorzystać maksimum możliwości obiektu.

- Chcemy edukować naszych gości dla ich dobra – tłumaczy Kinga Cierniak – Tylko dzięki poprawnej kulturze saunowania, można maksymalnie wykorzystać korzyści płynące dla naszego ciała. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku nowych użytkowników, którzy korzystając z naszych rad, sami doceniają zalety wprowadzanych standardów.

Noc Saunowa na Bani odbędzie się już 24 września. Tym razem, regionalny charakter zastąpiony zostanie rytuałami i seansami nawiązującymi do tradycji różnych stron świata. Goście będą mogli skorzystać z dobrodziejstw naturalnych kosmetyków, jak chociażby kokosowego peelingu, a także – spróbować egzotycznych trunków. – Więcej szczegółów zdradzać nie chcemy. Jesteśmy jednak przekonani, że niespodzianki naszego saunamajstra spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości – podsumowuje Kinga Cierniak.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Wisiorek "Ogródek 6"Wisiorek "Ogródek 6"Wisiorek z tkaniny, koralików metalowych. Obwód 52 cm. Wlk. Wisiorka 10/8 cm
    35 zł
  • Poduszka brązowaPoduszka brązowaPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 38 na 38 cm.
    100 zł
  • Spinka góralska IISpinka góralska IIMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym z szarotką w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    290 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.