PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
O Watrze

Podhalański Serwis Informacyjny Watra istnieje od 2001 r. Na bieżąco przekazujemy aktualne informacje z Podhala, często wzbogacone o relacje fotograficzne, dźwiękowe i filmowe. Jest to jeden z najpopularniejszych serwisów w tym rejonie, który ciągle się rozwija i zdobywa coraz większe zainteresowanie nie tylko mieszkańców Podhala. Nasze strony odwiedzają wszyscy, których interesuje to, co dzieje się pod Tatrami.

Już dziś zapraszamy do korzystania z naszych działów – Wiadomości, Kultura, Góry, Sport i Rozmaitości, a także do specjalnej zakładki WATRA TV, gdzie znajdą Państwo wiele archiwalnych oraz bieżących materiałów filmowych. W Galerii będziemy prezentować uroki podhalańskiej ziemi – zdjęcia przyrody, niezwykłych krajobrazów i folkloru. Do Państwa dyspozycji oddajemy również Informator oraz dział Ogłoszeń.

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.