PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Białka Tatrzańska

Zaproszenia

Kultura na Bani – dobry wybór na każdą pogodę!

27–28 lipca 2018 r.
Autor: Agata Münzer

Kultura na Bani – dobry wybór na każdą pogodę!Kultura na Bani w Białce Tatrzańskiej nie zwalnia tempa i w tym tygodniu zaprasza na kolejne wakacyjne koncerty przed Hotelem i Termą Bania. Wszystkie imprezy w ramach Kultury na Bani są bezpłatne.


Jak co czwartek, od godziny 20:00 rozpocznie się występ Kabaretu Truteń. Góralski humor w najlepszym wydaniu to znak firmowy tej grupy, która na scenie spędziła prawie ćwierć wieku. Warto na własne uszy i oczy przekonać się o talencie kabaretowym panów ze Skawy i pośmiać się do żartów w góralskim klimacie.
 
W piątek o 20:00 zespół ABBA Cover przypomni największe przeboje popularnej szwedzkiej grupy. Piątkowe koncerty coverowe cieszą się dużą popularnością wśród odwiedzających kompleks Bania w Białce Tatrzańskiej, z pewnością w tym tygodniu nie będzie inaczej. Przy dźwiękach Waterloo, Gimme! Gimme! Gimme!, czy Mamma Mia każda pani może zostać królową dancingu!
 
Sobotni koncert na Scenie Kultury na Bani to podróż do muzycznego raju z Kapelą Hanki Wójciak. W piosenkach Kapeli odnaleźć można echa muzyki orientalnej i celtyckiej, połamane rytmy, polskie motywy ludowe, śpiew rodem z Mongolii i Tuvy, wokalizy w rejestrze gwizdkowym… Hanka, założycielka zespołu, jest autorką słów i melodii. Na wspólnych próbach muzyka i aranże nabierają ostatecznego kształtu. Prostota i powtarzalność motywów przeplata się tutaj nieustannie z improwizacją, spokój z dzikością, radość ze smutkiem – to jest muzyka kolorowa! Scenę już od 18:00 będzie rozgrzewać support – zespół Mitefly, grający alternatywno-progresywno-przyjemny metal.
Niedziela już tradycyjnie zarezerwowana jest dla najmłodszych, koncert Beti & Bobass Dzieciom startuje o godzinie 17:00.
 
Szczegółowy program Festiwalu Kultura na Bani: www.latonabani.pl
Zobacz w naszym sklepie:

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.