PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Biały Dunajec

Zaproszenia

"Lato z Robotami"

Niedziela, 17 lipca 2016 r.
Autor: Maciej Stasiński

"Lato z Robotami""Lato z Robotami" to 5 lub 6-dniowe kursy z podstaw programowania dla dzieci w wieku 10-13 lat, które odbywają się w różnych częściach Małopolski. Biały Dunajec. Termin: 17-22 lipca 2016. Miejsce: pensjonat Moje Tatry, Krajowe 20. Cena: 350 zł.


Cel jest jednak ten sam - zarazić dzieci chęcią do nauki programowania :-) Pokazać, że świat nowych technologii jest ciekawy, a wakacje to najlepszy czas na to, by bawić się na całego, a przy okazji zdobywać nowe umiejętności i odkrywać nowe pasje :-) Gotowi na lato z robotami? My TAK ;-) Cyberpaka wyruszy w wakacyjną podróż po Małopolsce ;-)

Zgodnie z naszymi standardami pracy grupy są max. 8-osobowe.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Jak wygląda budowanie i programowanie robotów?

W Cyberpace do nauki programowania wykorzystujemy roboty z serii LEGO MINDSTORMS EV3. Roboty to wspaniałe narzędzie do pokazania w praktyce do czego służyć może programowanie i jednocześnie świetna zabawa, która ułatwia utrzymanie koncentracji i uwagi dzieci na omawianych zagadnieniach. Dzięki budowaniu robotów dzieci ćwiczą nie tylko umiejętności związane z programowaniem, ale także uczą się kreatywności, stosowania unikatowych rozwiązań i badania różnych dróg rozwiązywania problemów.

Budowanie i programowanie robotów krok po kroku:
Na początku dzieci konstruują swoje własne unikatowe roboty przy użyciu dostępnych w Cyberpace klocków LEGO MINDSTORMS!

Następnie dzieci same programują roboty dzięki specjalnej aplikacji, która w intuicyjny sposób pozwoli dzieciom zagłębić się w świat programowania!

Dzięki ruchomym elementom, elektrycznym silniczkom i co najważniejsze - kreatywności dzieci, zbudowane przez nie roboty mogą robić co tylko wymyślą ich konstruktorzy!

Roboty LEGO MINDSTORMS EV3 dzięki procesorowi, ruchomym elementom, elektrycznym silniczkom, kamerom, czujnikom promieni podczerwonych i fal ultrasonicznych umożliwiają swoim konstruktorom nieograniczone pole do popisu!

Zobacz w naszym sklepie:
  • Bransoletk​a "Porzeczki"Bransoletk​a "Porzeczki"Bransoletka, z koralików z korala fasetowanego, rurek - koral i pastylek - szkło. Plus masa perłowa - zawieszka. Obw 20,5 cm
    70 zł
  • Flakon szklany IIIFlakon szklany IIIFalkon szklany w postaci cylindra z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, średnica 15 cm.
    90 zł
  • Poduszka brązowaPoduszka brązowaPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 38 na 38 cm.
    100 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.