PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Biały Dunajec

Zaproszenia

"Lato z Robotami"

Niedziela, 17 lipca 2016 r.
Autor: Maciej Stasiński

"Lato z Robotami""Lato z Robotami" to 5 lub 6-dniowe kursy z podstaw programowania dla dzieci w wieku 10-13 lat, które odbywają się w różnych częściach Małopolski. Biały Dunajec. Termin: 17-22 lipca 2016. Miejsce: pensjonat Moje Tatry, Krajowe 20. Cena: 350 zł.


Cel jest jednak ten sam - zarazić dzieci chęcią do nauki programowania :-) Pokazać, że świat nowych technologii jest ciekawy, a wakacje to najlepszy czas na to, by bawić się na całego, a przy okazji zdobywać nowe umiejętności i odkrywać nowe pasje :-) Gotowi na lato z robotami? My TAK ;-) Cyberpaka wyruszy w wakacyjną podróż po Małopolsce ;-)

Zgodnie z naszymi standardami pracy grupy są max. 8-osobowe.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Jak wygląda budowanie i programowanie robotów?

W Cyberpace do nauki programowania wykorzystujemy roboty z serii LEGO MINDSTORMS EV3. Roboty to wspaniałe narzędzie do pokazania w praktyce do czego służyć może programowanie i jednocześnie świetna zabawa, która ułatwia utrzymanie koncentracji i uwagi dzieci na omawianych zagadnieniach. Dzięki budowaniu robotów dzieci ćwiczą nie tylko umiejętności związane z programowaniem, ale także uczą się kreatywności, stosowania unikatowych rozwiązań i badania różnych dróg rozwiązywania problemów.

Budowanie i programowanie robotów krok po kroku:
Na początku dzieci konstruują swoje własne unikatowe roboty przy użyciu dostępnych w Cyberpace klocków LEGO MINDSTORMS!

Następnie dzieci same programują roboty dzięki specjalnej aplikacji, która w intuicyjny sposób pozwoli dzieciom zagłębić się w świat programowania!

Dzięki ruchomym elementom, elektrycznym silniczkom i co najważniejsze - kreatywności dzieci, zbudowane przez nie roboty mogą robić co tylko wymyślą ich konstruktorzy!

Roboty LEGO MINDSTORMS EV3 dzięki procesorowi, ruchomym elementom, elektrycznym silniczkom, kamerom, czujnikom promieni podczerwonych i fal ultrasonicznych umożliwiają swoim konstruktorom nieograniczone pole do popisu!

Zobacz w naszym sklepie:

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.