PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Czerwiec 2022 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Bukowina Tatrzańska

Kultura

„Mobilna wędzarnia kultury”

Czwartek, 30 czerwca 2022 r.
Autor: Dom Ludowy w Bukowinie Tatrzańskiej

„Mobilna wędzarnia kultury”Bukowiańskie Centrum Kultury „Dom Ludowy” zakończyło właśnie realizację projektu „Mobilna wędzarnia kultury” w ramach projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” dofinansowanego z Funduszy Europejskich, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury. W ramach projektu, dzięki szkoleniom i zakupionemu sprzętowi udało się zrealizować między innymi takie przedsięwzięcia...


1. Utworzono na stronie internetowej Domu Ludowego „Kącik dla dzieci” z malowankami regionalnymi do pobrania; 2. Zorganizowano konkursu na Kartkę Wielkanocną – najlepszą kartkę wybrali internauci głosując on-line. Wręczenie nagród odbyło się w Domu Ludowym podczas 36. Małych Bajań; 3.Rozpoczęto realizację programów pt. „TU, HAW, TAM - czyli co gminno wieść niesie” nadawanych regularnie w każdą środę na kanale YouTube oraz profilu społecznościowym Facebook; 4.Zorganizowano I Gminny Konkurs Śpiewu Ludowego „Zaśpiywoj Słowiku” na Polanie Podokólne w Jurgowie; 5.Zrealizowano kilka filmów edukacyjnych o rękodziele i kulturze Skalnego Podhala. 6. Do szkół na terenie Gminy Bukowina Tatrzańskiej została skierowana oferta dotycząca prelekcji dla uczniów na temat Podtatrza i jego kultury. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Domu Ludowego, a także do korzystania z naszej oferty on-line.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona" Obwód 21 cm. Materiały: Szkło i srebro. Zapięcie szufladkowe. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    55 zł
  • Naszyjnik "Agatka"Naszyjnik "Agatka"Naszyjnik z pięknych fasetowanych kul agatu /średnica 1 cm./. Obwód 52 cm. Rurki  i kulki z metalu antyalergicznego. Zapięcie posrebrzane.
    75 zł
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom IISłownik biograficzny "Podhalanie" tom IILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie II Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...
    70 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.