PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Luty 2014 12345678910111213141516171819202122232425262728 »

Bukowina Tatrzańska

Sport

BUKOVINA Polo Snow Masters 2014

Poniedziałek, 3 lutego 2014 r.
Autor: Marta Ulman

BUKOVINA Polo Snow Masters 2014Gwiazdy, królewska gra, piękna pogoda i doskonała zabawa – tak najkrócej można podsumować trzydniowe zawody w Bukowinie Tatrzańskiej. BUKOVINA Polo Snow Masters 2014 to międzynarodowy turniej polo na śniegu, który odbył się w dniach 31 stycznia – 2 lutego, po raz drugi u podnóży luksusowego kompleksu BUKOVINA Terma Hotel SPA. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, wygrała drużyna Capital Park, a zawodnikom z trybun kibicowali Karolina Malinowska, Olivier Janiak i Jakub Wesołowski z Agnieszką Szczurek.


Czterogwiazdkowy kompleks BUKOVINA Terma Hotel SPA ponownie współorganizował i gościł u siebie BUKOVINA Polo Snow Masters. Ten wyjątkowy turniej polo na śniegu co roku gromadzi wielu gości, gwiazdy oraz miłośników jazdy konnej. Zawody finałowe, które odbyły się w sobotę (1 lutego) wygrała, już drugi raz z rzędu, drużyna Capital Park, a kolejne miejsca zajęły ekipy Bastylii, w której grały same panie oraz Blue Jet.

Do BUKOVINA Terma Hotel SPA z okazji turnieju przyjechały także polskie gwiazdy. W przerwach między meczami oraz na uroczystej Gali Otwarcia można było spotkać Karolinę Malinowską, Oliviera Janiaka czy Jakuba Wesołowskiego. Wśród gości pojawił się także poseł Ireneusz Raś – przewodniczący Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki oraz wiceprzewodniczący klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej.

„Zawody BUKOVINA Polo Snow Masters to niesamowite, sportowe emocje, doskonała zabawa, ale także okazja, by wszystkim gościom zaprezentować nasz kompleks z nowej perspektywy. Niezwykle się cieszę, ze fascynującą grę królów po raz kolejny mogliśmy oglądać w tak wyjątkowym otoczeniu, u podnóża Tatr, na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego. BUKOVINA Terma Hotel SPA to doskonałe miejsce do rozgrywek tego elitarnego sportu” – mówi Edward Kuchta, Prezes Bukowiańskiego Towarzystwa Geotermalnego, właściciel marki BUKOVINA Terma Hotel SPA.

Zawodom towarzyszyły także dodatkowe atrakcje m.in. Snow Picnic, Players Party i turniej pocieszenia, a całą imprezę zainaugurowała Akademia Polo, podczas której można było poznać lub doskonalić techniki gry w polo. Współorganizatorem zawodów jest Klub Buksza Polo, który od 2003 roku pielęgnuje tradycje królewskiej dyscypliny.

„BUKOVINA Polo Snow Marsters to turniej, który udowadnia, że chociaż polo jest sportem elitarnym to dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń. BUKOVINA Terma Hotel SPA to doskonałe miejsce do organizacji naszych zawodów: specjalnie na tę okazję przygotowano pięknie usytuowane u podnóży kompleksu boisko i postawiono stajnie. Goście mogli podziwiać rozgrywki z hotelowego tarasu, a zawodnicy po wyczerpującym dniu zrelaksować się na basenach termalnych” – zauważa Paweł Olbrych, właściciel klubu BUKSZA Polo i współorganizator zawodów w Bukowinie Tatrzańskiej.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek średni IIAniołek średni IIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    10 zł
  • Falkon szklany IIFalkon szklany IIFalkon szklany w postaci cylindra z lekko wklęsłymi ścianami, z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 35 cm, średnica 14 cm.
    130 zł
  • Bańka choinkowa IBańka choinkowa IBańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm.
    10 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.