PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Bukowina Tatrzańska

Wiadomości

Bukovina - najbezpieczniejsze miejsce w Europie

Środa, 30 listopada 2011 r.
Autor: AKS

hotelbukovina.plBukowina Tatrzańska będzie przez dwa dni najbezpieczniejszym miejscem w Europie. A to za sprawą organizowanej w dniach 30 listopada i 1 grudnia 2011 w hotelu BUKOVINA konferencji Europolu – agencji unijnej działającej na rzecz zwalczania międzynarodowej przestępczości zorganizowanej.


W 81. posiedzeniu Zarządu Europolu wezmą udział przedstawiciele służb porządku publicznego państw członkowskich Unii Europejskiej oraz instytucji unijnych. Projekt budżetu Europolu na rok 2013, współpraca organizacji z agencjami unijnymi oraz innymi partnerami to główne tematy konferencji. Uczestnicy spotkania dokonają także podsumowania działań operacyjnych Europolu w zakresie zwalczania przestępczości zorganizowanej o zasięgu międzynarodowym. Analizie poddane zostaną m.in. działania funkcjonariuszy polskiej Policji. Organizacja spotkania w naszym kraju nie dziwi, bowiem do końca 2012 roku Polska przewodniczy Zarządowi Europolu.

Również wybór Hotelu BUKOVINA na miejsce organizacji posiedzenia nie jest przypadkowy – w październiku zebrali się tu uczestnicy Spotkania Szefów Biur SIRENE. Hotel posiada profesjonalne zaplecze konferencyjne, gwarantujące kompleksową organizację tego typu spotkań. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi wystąpienia wygłaszane podczas konferencji Europolu są tłumaczone na ponad 20 języków. - Mamy już doświadczenie w realizacji podobnych wydarzeń. Nasz hotel po raz kolejny będzie najbezpieczniejszym miejscem w Europie – twierdzi Krzysztof Kramarz dyrektor ds. marketingu BUKOVINA Terma Hotel Spa.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Bransoletk​a "Z pirytem"Bransoletk​a "Z pirytem"Bransoletka z fasetowanym pirytem, z perełkami rzecznymi, oraz z oliwek hematytowych. Obw. 20,5 cm.
    50 zł
  • Torebka filcowa VITorebka filcowa VITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...
    160 zł
  • Magnes Folk na lodówkę XMagnes Folk na lodówkę XMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.