PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Sierpień 2013 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Bukowina Tatrzańska

Wiadomości

Długi Weekend na RusińSKI

Czwartek, 22 sierpnia 2013 r.
Autor: Krzysztof Wilczek

Długi Weekend na RusińSKIW dniach 15-17 sierpnia na Rusińskim Wierchu na mieszkańców i turystów czekały 3 różnotematyczne imprezy; Festyn Familijny, DJ'ski Balet z Widokiem na Tatry oraz Muzyczny Piknik z gwiazdą wieczoru FUTURE FOLK. Pierwszy dzień miał charakter rodzinny. Dla uczestników przygotowano różne atrakcje m.in. dmuchane miasteczko, malowanie na szkle, monsterrollery czy przejazdy koleją, jednak głównym punktem programu była integracja i zabawa podczas trwających całe popołudnie rodzinnych śpasów.


Momentami zabawne, czasem bardziej wymagające i trudne konkurencje przygotował i prowadził Michał Łazarczyk z firmy Tatra Group. Dodatkowo został rozegrany turniej strzelecki w dwóch kategoriach: dzieci i dorośli. Najlepsi  w zmaganiach zostali nagrodzeni pakietami ufundowanymi przez sponsorów i organizatora.

W drugi dzień na scenie pojawili się najlepsi podhalańscy DJ'e. Klubowy plener jakim jest Balet z Widokiem na Tatry zorganizowany został po raz drugi, pierwsza edycja w 2011 roku przyciągnęła na Rusiński tłumy. Chociaż frekwencyjnie nie udało się powtórzyć sukcesu sprzed 2 lat, klimat na scenie, realizacja i przede wszystkim sety występujących DJ'i robiły bardzo pozytywne wrażenie. W trakcie trwającym niemal 10 godzin evencie zagrali: Sugo, Orquell, Major, E.N.T.P., Slimi, ZWK, Marshmood, Wolfek, 2Bassess, Kip, Gatuzo, Chill, Kam Grosson, Śmiechu, Rafael More oraz Lookris. Dopełnieniem wieczoru był emocjonujący pokaz barmański FLAIR EMOTION oraz LASER SHOW.

Śpiewu, szaleństwa ale przede wszystkim energicznego tańca nie zabrakło w sobotę. Muzyczny Piknik już z nazwy mówił czego możemy się spodziewać po tym dniu. ZUMBA w dwóch odsłonach trwała na scenie już od godziny 19tej. Zabawa na i pod sceną, której tempo nadawali Marta Jelonek i Janusz Łukaszczyk - Kołoc, rozkręciła się na dobre. Dla najbardziej roztańczonych czekały nagrody.

Nieco przed 22 pojawiło się długo oczekiwane trio z FUTURE FOLK. Staszek Karpiel – Bułecka, Szymon Chyc – Magdzin i Matt Kowalsky nie zawiedli bukowiańskiej publiczności, która na dwa bisy wyciągnęła ich na scenę z powrotem.

Organizatorem imprezy była Stacji Narciarskiej RusińSKI w kooperacji z firmami nagłośnieniowymi DJ.PODHALE.PL, Music Light Magic oraz Śmiechu Team, których założyciele to zafascynowani techniką sceniczną młodzi DJ'e. Już zapowiadają kolejną edycję w przyszłym roku jeszcze bardziej rozbudowanej i udoskonalonej formie.

Zobacz w naszym sklepie:

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.