Bukowina Tatrzańska
Wiadomości
Msza św. dla motocyklistów na rozpoczęcie sezonu 2018
Sobota, 7 kwietnia 2018 r.
Autor: Piotr Korczak
Autor: Piotr Korczak
Msza odbyła się w kościele parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w centrum Bukowiny Tatrzańskiej. Po Mszy odbyło się poświęcenie motocykli. Na spotkanie przyjechało 270 motocykli. To już piąty rok kiedy motocykliści na rozpoczęcie sezonu spotykają się w Bukowinie Tatrzańskiej.
Zobacz w naszym sklepie:
- Spinka góralska XIX
Metalowa spinka góralska w kolorze srebrnym z srebrną małą szarotką. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 15 cm. 260 zł - Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki"
Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki" Naszyjnik obwód 47 cm. , Bransoletka obwód 17,5 cm. Materiały: Turkus, Jadeit, Metal, elementy posrebrzane. Biżuteria zaprojektowana...145 zł - Wisiorek "Ogródek 6"
Wisiorek z tkaniny, koralików metalowych. Obwód 52 cm. Wlk. Wisiorka 10/8 cm 35 zł
Galerie zdjęć:
MSZA ŚW. DLA MOTOCYKLISTÓW NA ROZPOCZĘCIE SEZONU 2018Autor zdjęć: Piotr Korczakobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 48



