PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
  Maj 2010 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Czarny Dunajec

Sport

Turniej Halowej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec

Sobota, 8 maja 2010 r.
Autor: AKS

fot. CKIP Czarny DunajecW dniach 5 i 6 maja na Hali Sportowej w Czarnym Dunajcu odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec dla Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. Organizatorem Turnieju był Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu przy współpracy z Centrum Kultury i Promocji Gminy w Czarnym Dunajcu.


W dniu 5.05.2010 na Hali Sportowej w Czarnym Dunajcu odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec dla Szkół Gimnazjalnych. Organizatorem Turnieju był Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu przy współpracy z Centrum Kultury i Promocji Gminy w Czarnym Dunajcu.

Zwycięska drużyna z Gimnazjum w Czarnym Dunajcu wystąpiła w składzie: Leja Daniel, Strączek Łukasz, Stopka Studencki Maciej, Rawicki Maciej, Miętus Marcin, Szaflarski Kevin, Trzeboń Marcin, Palarz Piotr, Krupa Marek, Kantor Michał, Bukowski Szymon, Głowacz Jakub
Opiekun: mgr Wincenty Antolak
Zwycięskie zespoły otrzymały Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec oraz nagrody rzeczowe. Drużyny za zajęcie poszczególnych miejsc otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Szczegółowe wyniki: Protokol z Pilki Noznej Halowej GIM 2010 EU.pdf


W dniu 6.05.2010 na Hali Sportowej w Czarnym Dunajcu odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec dla Szkół Podstawowych. Organizatorem Turnieju był Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu przy współpracy z Centrum Kultury i Promocji Gminy w Czarnym Dunajcu.
Zwycięska drużyna ze Szkoły Habovka wystąpiła w składzie: Jurina Jakub, Jurina Peter, Pilar David, Turcak Jakub, Pavlov Roman, Pilar Bronislav, Pilarcik Bohuslav, Tekel Jakub, Vitanovec, Matus
Zwycięskie zespoły otrzymały Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec oraz nagrody rzeczowe. Drużyny za zajęcie poszczególnych miejsc otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Szczegółowe wyniki: Protokol z Pilki Noznej Halowej SP 2010 EU.pdf


Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa XVTorebka filcowa XVOkrągła torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki.   Obwód ok. 57 cm Wysokość ok.20 cm Wysokość z...
    60 zł
  • Naszyjnik "Karmelki"Naszyjnik "Karmelki"Naszyjnik dla dziewczynek ze nieregularnego kwarcu różowego oraz koralików vintage - Lampwork / szklane ozdobne. Obwód 46 cm. 
    50 zł
  • Grafika Folk w ramce VIGrafika Folk w ramce VIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.