PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Grudzień 2010 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Czarny Dunajec

Sport

Współzawodnictwo Sportowe „Tatry 2010” - Mistrzostwa Gminy Czarny Dunajec w Piłce Siatkowej

Środa, 1 grudnia 2010 r.
Autor: CKIP w Czarnym Dunajcu

Współzawodnictwo Sportowe „Tatry 2010” - Mistrzostwa Gminy Czarny Dunajec w Piłce Siatkowej25 i 26 listopada w ramach Współzawodnictwa Sportowego „Tatry 2010” odbyły się Mistrzostwa Gminy Czarny Dunajec w Piłce Siatkowej szkół gimnazjalnych.


KOMUNIKAT z przeprowadzonych zawodów Współzawodnictwo Sportowe „Tatry 2010” o mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec w Piłce Siatkowej szkół gimnazjalnych w kategorii DZIEWCZĄT

Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu przy współpracy z Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec w dniu 25.11.2010r. był organizatorem zawodów w piłce siatkowej szkół gimnazjalnych w kategorii dziewcząt o puchar Wójta gminy Czarny Dunajec. Zawody były współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu "Tatry" w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika Słowacka 2007-2013. Do zawodów zgłoszono 7 reprezentacji szkół z terenu gminy oraz Habovki i sąsiadujących z nią miejscowości na terenie Słowacji.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

MiejsceSzkołaPktWygrane setyStracone sety
1ZAŁUCZNE88
2PIEKIELNIK77
3CICHE65

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Szymusiak Monika, Domalik Danuta, Komperda Joanna, Pęksa Aneta, Gal Magdalena, Komperda Natalia, Kluska Angelika, Wojtarowicz Aleksandra, Gal Agnieszka, Lenart Angellika

Opiekun: mgr Ryszard Wojtarowicz

Drużyny za zajęcie miejsc I-III otrzymały puchary. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.


PROTOKÓŁ z przeprowadzonych zawodów Współzawodnictwo Sportowe „Tatry 2010” o mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec w Piłce Siatkowej szkół gimnazjalnych w kategorii CHŁOPCÓW

Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu przy współpracy z Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec w dniu 26.11.2010r. był organizatorem zawodów w piłce siatkowej szkół gimnazjalnych w kategorii chłopców o puchar Wójta gminy Czarny Dunajec. Zawody były współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu "Tatry" w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika Słowacka 2007-2013.Do zawodów zgłoszono 7 reprezentacji szkół z terenu gminy oraz Habovki i sąsiadujących z nią miejscowości na terenie Słowacji.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

MiejsceSzkołaPktWygrane setyStracone sety
1ZAŁUCZNE880
2CICHE762
3CZARNY DUNAJEC64

 

 


Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Habas Józef, Dzielski Mateusz, Bielak Sebastian, Dzielski Kamil, Habas Sylwester, Gawron Robert, Kudzia Krystian, Magdziak Janusz, Lisz Marcin.

Opiekun: mgr Ryszard Wojtarowicz

Drużyny za zajęcie miejsc I-III otrzymały puchary. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Zobacz w naszym sklepie:
  • „Lykorz mimo włosnyj wóli”„Lykorz mimo włosnyj wóli”Płyta DVD zawiera spektakl „Lykorz mimo włosnyj wóli” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 2 min.) Amatorski Zespół Teatralny im...
    30 zł
  • Komplet "Droga Mleczna"Komplet "Droga Mleczna"Elegancki komplet, naszyjnik z wisiorkiem, kolczyki oraz bransoletka. Nadaje się do na wieczór, do sukienki, do białej, czarnej bluzki. Może być kompletem ślubnym...
    260 zł
  • Aniołek średni IIIAniołek średni IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    10 zł

Galerie zdjęć:

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.