PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Czerwiec 2016 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Czarny Dunajec

Sport

Ogólnopolski Turniej Jiu-Jitsu Goshin Ryu

Sobota, 18 czerwca 2016 r.
Autor: Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu

Ogólnopolski Turniej Jiu-Jitsu Goshin Ryu12 czerwca 2016 r. do Czarnego Dunajca zawitali młodzi wojownicy z całej Polski na Ogólnopolski Turniej Jiu-Jitsu Goshin Ryu zorganizowany przez Podhalańską Akademię Sztuk Walk Jiu-Jitsu EdArt, której jedna z sekcji działa od lat w Czarnym Dunajcu. W turnieju na hali gimnastycznej przy Zespole Szkół Podstawowej i Gimnazjum wzięło udział 86 osób od 4 do 15 lat. Zmierzyli się w 8 kategoriach wagowych oraz 3 kategoriach „Open”. Publiczność, która licznie przybyła, mogła podziwiać wzmagania zawodników równocześnie na dwóch matach. Emocji nie brakowało, która udzielała się zarówno zawodnikom, instruktorom, jak również publiczności. Każda walka nagradzana była gromkimi brawami.


W trakcie trwania turnieju organizator przygotował kilka niespodzianek dla zawodników oraz publiczności. Były pączki, drożdżówki, cukierki, konkursy dla publiczności z nagrodami. Tuż przed zakończeniem na salę wjechał tort z logo Polskiego Centrum Jiu-Jitsu Goshin Ryu, którym zostali poczęstowani zawodnicy i publiczność.

Po zakończeniu zmagań na macie ogłoszono wyniki i wręczono puchary, medale, dyplomy za punktowane miejsca.
Dekoracji zawodników dokonał Wójt Gminy Czarny Dunajec Józef Babicz oraz mistrzowie z PCJJGR. Dodatkowo za pierwsze miejsca zawodnicy otrzymali karnety na Termy w Chochołowie. Pozostali zawodnicy którym tym razem nie dopisało szczęście otrzymali dyplomy uczestnictwa.

Sensei Artur Szpałek, organizator turnieju został nagrodzony przez Mistrzów PCJJGR i otrzymał  nominację na przedstawiciela z ramienia PCJJGR  na Podhale oraz został mu wręczony miecz Katana - dekoracji dokonał Shihan Paweł Bomatyk 7 Dan.

- Serdecznie dziękuje Wójtowi Gminy Czarny Dunajec Józefowi Babiczowi oraz Centrum Kultury i Promocji Gminy za ciepłe przyjęcie i pomoc w organizacji turnieju, jak również firmom: Piekarni i Cukierni Żarnecki, GFT Goldfruct Sp.z o.o. ,  Piekarni i Cukierni Hajnos, Chochołowskim Termom, Zakładowi Szklarskiemu Ryszard Leja i osobom prywatnym: Katarzynie Maśnicy, Danucie i Pawłowi Kurańdom, Renacie i Robertowi Lipkowskim oraz wspaniałej publiczności. Dzięki Gminie Czarny Dunajec oraz sponsorom udział w turnieju był całkowicie bezpłatny – podkreśla Artur Szpałek.

Wyniki Turnieju:

Grupa I
I   miejsce - Kacper Palider
II  miejsce - Szymon Mateja
III miejsce - Alan Sieradzki

Grupa II
I   miejsce - Leon Kowal
II  miejsce - Sebastian Palider
III miejsce - Mikołaj Wnukowicz

Grupa III
I   miejsce - Kamil Kołaciak
II  miejsce - Kevin Kowalczyk
III miejsce - Denis Palider

Grupa IV
I   miejsce - Kamil Burnus
II  miejsce - Izabela Krzysiak
III miejsce - Maksymilian Kuruc

Grupa V
I   miejsce - Adam Kocańda
II  miejsce - Julia Wojeńska
III miejsce - Katarzyna Galewska

Grupa VI
I   miejsce - Emilia Wójtowicz
II  miejsce - Weronika Gnieciak
III miejsce - Małogorzata Godek

Grupa VII
I   miejsce - Marcin Kidoń
II  miejsce - Maciej Jarończyk
III miejsce - Paweł Bogdał

Grupa VIII
I   miejsce - Julia Kurańda
II  miejsce - Bartosz Golczewski
III miejsce - Barbara Gawrońska

 Open
Grupa I
I   miejsce - Milena Nowicka
II  miejsce - Magdalena Ślimak
III miejsce - Antoni Bnostowski

Grupa II
I   miejsce - Julia Salamandra
II  miejsce - Krystian Kowalczyk
III miejsce - Oliwia Papierz

Grupa III
I   miejsce - Dawid Polak
II  miejsce - Jakub Burak
III miejsce - Julia Fiedorek

Zobacz w naszym sklepie:
  • Sakiewka IISakiewka IISakiewka filcowa z naszytym ludowym motywem. Zamykana na rzep.   Szerokość ok. 11 cm Wysokość ok. 17 cm Długość ze sznurkiem ok. 58 cm Materiał: Filc Kolor: Kremowy
    40 zł
  • Okładka na zeszyt IIIOkładka na zeszyt IIILudowe okładka na zeszyt (A5) z jasno szarego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość...
    30 zł
  • Magnes Folk na lodówkę XMagnes Folk na lodówkę XMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.