PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Czarny Dunajec

Wiadomości

Turniej Mikołajkowy

Sobota, 11 grudnia 2010 r.
Autor: CKIP w Czarnym Dunajcu

fot. CKIP w Czarnym Dunajcu8 grudnia na Hali Sportowej w Czarnym Dunajcu Urząd Gminy oraz Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu zorganizowali Turniej Mikołajkowy pod hasłem „Baw się razem z nami” dla dzieci klas I – III.


W turnieju zgłoszono 16 reprezentacji (ok. 160 dzieci + opiekunowie) z następujących szkół: podstawowych z terenu gminy Czarny Dunajec:
Szkoła Publiczna SPSK Nr 1 w Starem Bystrem, Szkoła Podstawowa w Chochołowie, Szkoła Podstawowa w Podczerwonem, Szkoła Podstawowa w Pieniążkowicach - filia Dział, Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu, Szkoła Podstawowa w Podszklu, Szkoła Podstawowa SPSK w Czerwiennem Nr 2, Szkoła Podstawowa w Pieniążkowicach, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czerwiennem, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Cichem, Szkoła Podstawowa w Odrowążu, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Cichem, Szkoła Podstawowa w Ratułowie, Szkoła Podstawowa w Piekielniku, w Starem Bystrem Nr 2, w Czarnym Dunajcu - filia Wróblówka.
Uczniowie rywalizowali między sobą w pięciu różnych konkurencjach sportowo-rekreacyjnych. Najsprawniejszym zespołem okazały się dzieci ze szkoły podstawowej w Chochołowie. Niewiele brakło do wygrania dzieciom z Czerwiennego Nr 1, które przegrały paroma punktami. Następna z największą ilością punktów była szkoła z Podczerwonego.
Po zakończonych zawodach wszyscy uczestnicy otrzymali paczki mikołajkowe a reprezentacje poszczególnych szkół pamiątkowe dyplomy uczestnictwa.
Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu składa podziękowanie Pani Dyrektor mgr Ewie Palenik za udostępnienie obiektu na zawody oraz mgr Wojciechowi Zawile za sprawne przeprowadzenie zawodów. Dojazd na mikołajki oraz paczki mikołajkowe ufundował Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Kulki"Naszyjnik "Kulki"Naszyjnik z kulek turkusu /średnica 1 cm / oraz kulek agatu różowego /średnica 0,8 cm/. Obw. 46,5 cm
    85 zł
  • Magnes Folk na lodówkę XIMagnes Folk na lodówkę XIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Magnes Folk na lodówkę VIIMagnes Folk na lodówkę VIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.