PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Listopad 2015 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Czarny Dunajec

Wiadomości

Złote Gody w Gminie Czarny Dunajec

Niedziela, 8 listopada 2015 r.
Autor: Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu

Złote Gody w Gminie Czarny Dunajec22 pary małżeńskie zamieszkałe na terenie Gminy Czarny Dunajec obchodzą w tym roku złote gody, czyli jubileusz 50 – lecia pożycia małżeńskiego. W związku z tym, 3 listopada, w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec odbyła się wyjątkowa uroczystość, podczas której Wójt Gminy Czarny Dunajec Józef Babicz wręczył szanownym jubilatom „Medale za długoletnie pożycie małżeńskie” nadane na wniosek władz gminy przez prezydenta RP.


W spotkaniu udział wzięli także Przewodniczący Rady Gminy Stanisław Gonciarczyk, Skarbnik Stanisława Pilch i wieloletnia Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Józefa Rafacz. Nie zabrakło gratulacji i podziękowań. Wszystkie pary otrzymały także okolicznościowe upominki i kwiaty.

Spotkanie uświetnił zespół regionalny „Turnie” ze Starego Bystrego.

W 2015 r. jubileusz 50 - lecia pożycia małżeńskiego obchodzili Anna i Józef Barnasiowie z Piekielnika, Anna i Władysław Basiorkowie z Cichego, Stanisława i Władysław Bielańscy z Odrowąża, Genowefa i Władysław Długopolscy ze Starego Bystrego, Stanisława i Stanisław Duszowie z Odrowąża, Władysława i Jan Fatlowie ze Starego Bystrego, Zofia i Stanisław Gackowie ze Starego Bystrego, Maria i Jan Hornikowie z Czarnego Dunajca, Maria i Michał Jakubczakowie z Czarnego Dunajca, Marianna i Stanisław Kaniowie z Podczerwonego, Wiktoria i Józef Kapołkowie, Anna i Stanisław Kluskowie z Piekielnika, Ludwika i Stanisław Łasiowie z Odrowąża, Waleria i Karol Orszulakowie z Cichego, Maria i Stanisław Palarzowie, Michalina i Władysław Pardołowie, Bronisława i Jan Pechowie, Józefa i Józef Podczerwińscy, Antonia i Andrzej Słodyczkowie, Władysława i Andrzej Styrczulowie z Cichego, Zofia i Stanisław Tyrałowie oraz Bronisława i Władysław Zubkowie z Czarnego Dunajca.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Spinka góralska XSpinka góralska XMetalowa, mała spinka góralska w kolorze srebrnym z wizerunkiem jelonka w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 14,5 cm.
    140 zł
  • Aniołek średni IIAniołek średni IIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    10 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IIMagnes Folk na lodówkę IIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.