PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Lipiec 2013 12345678910111213141516171819202122232425262728293031  

Kościelisko

Sport

UKS "Regle" Kościelisko podsumowuje sezon 2012/13

Wtorek, 16 lipca 2013 r.
Autor: Angelika Barglik

UKS "Regle" Kościelisko podsumowuje sezon 2012/13Korzystając z uprzejmości państwa Kłusaków, 2 lipca na Blachówce, odbyło się zakończenie sezonu zimowego Klubu UKS „Regle“. Najlepsi zawodnicy zostali uchonorowani pucharami dyplomami oraz nagrodami pieniężnymi. Prezes i trener Jerzy Leśnik z wielkim zadowoleniem pogratulował zawodnikom i zaliczył sezon do udanych. Nie każdy Klub zdobywa 4 złote medale i jeden srebrny na Olimpiadzie Młodzieży.


Nasi zawodnicy odnosili sukcesy na arenie krajowej jaki i na międzynarodowej.

Mateusz Chowaniak podczas Mistrzostw Polski Olimpiadzie Młodzieży zdobył 3 złote medale oraz zdominował rywalizacje w Pucharze Polski, miał również pozycję na podium pucharów kontynenentalnych Slavic Cup oraz Alpen Cup w kategorii Junior. Dzięki tym osiągnięciom został powołany do Młodzieżowej Kadry Narodowej.   

Magdalena Kozielska zdobyła złoto i dwa srebrne medale Mistrzostw Polski U23 oraz 4 miejsce na mistrzostwach polski seniorów. Reprezentowała nasz klub na mistrzostwach swiata U23 osiągając najlepszy wynik. Jest członkiem kadry narodowej oraz wypełniła limit na Puchar Świata.

Joanna Rysula na Mistrzostwach Polski Olimpiadzie Młodzieży zdobyła złoto i srebro oraz zajęła 4 miejsce w klasyfikacji pucharu Polski.

Nasi młodzi zawodnicy startowali głównie w zawodach szkolnych.

W Ogólnopolskich Igrzyskach Szkolnych szkoła zajeła III miejsce w Polsce, a Gimnazjum IV miejsce. W igrzyskach wojewodzkich I miejsce w Szkołach Podstawowych oraz II w  Gimnazjach, a w punktacji klubowej I miejsce.

Nasi najlepsi zawodnicy z UKS „Regle“ w wieku szkolnym: Tomaszewska Natalia, Nawara Emilia, Kwaśniowski Mariusz, Staszel Dariusz, Gąsienica Kamila, Bugara Robert, Chowaniak Andrzej, Nawara Jan, Nędza Bartłomiej, Nawara Alina.

Jako organizacja pożytku publicznego działamy na rzecz społeczności lokalnej, toteż uchonorowaliśmy dzieci uczestniczące w zajęciach promujących aktywny tryb życia p.t. „Sprawniejsi Razem“ w ramach działania osi 4 Leader EFRROW (Urząd Marszałkowski województwa Małopolskiego.)

Dziękujem naszym sponsorom i rodzicom za pomoc w działalności naszego Klubu. Podziękowania dla Urzędu Gminy w Kościelisku, Tatrzańskiego Związku Narciarskiego, Biura Promocji Zakopanego, GOPR-u,  Marii i  Piotra Czuj, Malgorzaty i Stanisława Gąsienica, Rodziny Bukowskich Waluśiów, Grażyny i Andrzeja Karpiel.

Chcemy podziękować Szkołom współpracującym z naszym Klubem. Dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół w Kościelisku, SMS w Szczyrku i SMS Zakopane.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Kolorowe pastylki"Naszyjnik "Kolorowe pastylki"Naszyjnik z kolorowych howlitów / pastylki /  oraz szklanych kwiatków i przekładek. Obwód 50,5 cm
    65 zł
  • Śpiewki i nuty - Trebunie TutkiŚpiewki i nuty - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. 1 Ozwodne  2:21 2 Krzesane  4:26 3 Janosikowe  5:44 4 Ozwodne zbojnickie  2:24 5 Duchowe  4:55 6...
    30 zł
  • Bransoletka "Mix 2"Bransoletka "Mix 2"Bransoletka "Mix 2" Obwód - 18,5 cm. Materiały: Agat, Koral, Szkło, Masa perłowa, Metal. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    60 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.