Kołobrzeg
Wiadomości
„Zakopower” w Kołobrzegu
Poniedziałek, 11 stycznia 2016 r.
Autor: Małgorzata Wonuczka-Wnuk
Autor: Małgorzata Wonuczka-Wnuk
W gotyckiej bazylice konkatedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kołobrzegu z koncertem „Kolędowo” wystąpił zespół „Zakopower”. Zebranych przywitał prezydent Kołobrzegu Janusz Gromek, który zaprosił zespół wspólnie z Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu. Wypełniona po brzegi katedra zamieniła się w miejsce niezwykłe za sprawą zespołu wykonującego najpiękniejsze kolędy polskie oraz pastorałki góralskie oraz widowiskowego oświetlenia.
Połączenie tych elementów w przestrzeni architektury gotyckiej katedry dały znakomity rezultat. Życzenia noworoczne złożył Sebastian Karpiel- Bułecka. Zespół został gorąco przyjęty przez kołobrzeską publiczność, nagradzany brawami bisował.
Zobacz w naszym sklepie:
- Naszyjnik "Wielokrzyż"
Naszyjnik "Wielokrzyż" Obwód 43 cm. Inspirowany starą biżuterią góralską - Koral o dwóch odcieniach czerwieni, Metal, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez...100 zł - 9 SIYŁ - „NOWYJ WIESNY PRZYSEŁ CAS” - album dwupłytowy
„NOWYJ WIESNY PRZYSEŁ CAS” to drugi album zespołu składający się również z dwóch płyt. Pierwsza płyta to tradycyjne melodie podhalańskie. Na drugiej płycie prezentujemy...50 zł - Bańka choinkowa III
Bańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm. 16 zł
Galerie zdjęć:



