PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Koniówka

Zaproszenia

Taneczna Majówka z zespołem Góral Power

Sobota, 27 maja 2017 r.
Autor: Piotr Duraj

Taneczna Majówka z zespołem Góral PowerW sobotę 27 maja 2017 r. o godz. 20.00 rozpocznie się Taneczna Majówka z zespołem Góral Power. Impreza odbędzie się w remizie OSP w Koniówce. Celem zabawy jest dofinansowanie organizacji "zielonej szkoły" dla uczniów w Podczerwonego i Koniówki.


Rada Rodziców w Podczerwonem serdecznie zaprasza na Taneczną Majówkę z zespołem Góral Power, która odbędzie się 27.05.2017 r. w remizie OSP w Koniówce. Zabawie tanecznej przyświeca szczytny cel. Cały dochód zostanie przekazany na dofinansowanie organizacji „zielonej szkoły” dla uczniów z Podczerwonego i Koniówki.

„Zielona szkoła” dla uczniów ze Szkoły Podstawowej w Podczerwonem odbędzie się we wrześniu 2017 r. Młodzi mieszkańcy Podczerwonego i Koniówki udadzą się nad polskie morze. Tam będą się uczyć, zwiedzać i wypoczywać.
Zgodnie z zapowiedzią dyrektor Ewy Vermessy – Gruber, podczas pierwszego zebrania rodziców (w roku szkolnym 2016/2017), dyrekcja wraz z gronem pedagogicznym postara się pozyskać środki na dofinansowanie kosztów wszystkim dzieciom, które zostaną zgłoszone do uczestnictwa w „zielonej szkole”.

Do akcji pozyskania środków dołączyła także Rodziców Szkoły Podstawowej w Podczerwonem organizując zabawę taneczną, która odbędzie się 27 maja 2017 r. w Koniówce. Wstęp 25 zł będzie stanowił tzw. „cegiełkę”, która zbliży do osiągnięcia celu Tanecznej Majówki.

Podczas Tanecznej Majówki dobra zabawa gwarantowana. Zagra znany zespół Góral Power, którego członkiem jest Paweł Majek, absolwent Szkoły Podstawowej w Podczerwonem. Serdecznie zachęcamy do zarezerwowania sobotniego wieczoru 27 maja 2017 r. Rozpoczynamy o godz. 20:00. Zapraszamy!

Zobacz w naszym sklepie:
  • Magnes Folk na lodówkę IMagnes Folk na lodówkę IMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Aniołek duży IVAniołek duży IVAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Wisiorek "Ogródek 5"Wisiorek "Ogródek 5"Wisiorek, z sukna i cekin. Średnica zawieszki 3 cm. Obw. 70 cm
    30 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.