PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Koniówka

Zaproszenia

Taneczna Majówka z zespołem Góral Power

Sobota, 27 maja 2017 r.
Autor: Piotr Duraj

Taneczna Majówka z zespołem Góral PowerW sobotę 27 maja 2017 r. o godz. 20.00 rozpocznie się Taneczna Majówka z zespołem Góral Power. Impreza odbędzie się w remizie OSP w Koniówce. Celem zabawy jest dofinansowanie organizacji "zielonej szkoły" dla uczniów w Podczerwonego i Koniówki.


Rada Rodziców w Podczerwonem serdecznie zaprasza na Taneczną Majówkę z zespołem Góral Power, która odbędzie się 27.05.2017 r. w remizie OSP w Koniówce. Zabawie tanecznej przyświeca szczytny cel. Cały dochód zostanie przekazany na dofinansowanie organizacji „zielonej szkoły” dla uczniów z Podczerwonego i Koniówki.

„Zielona szkoła” dla uczniów ze Szkoły Podstawowej w Podczerwonem odbędzie się we wrześniu 2017 r. Młodzi mieszkańcy Podczerwonego i Koniówki udadzą się nad polskie morze. Tam będą się uczyć, zwiedzać i wypoczywać.
Zgodnie z zapowiedzią dyrektor Ewy Vermessy – Gruber, podczas pierwszego zebrania rodziców (w roku szkolnym 2016/2017), dyrekcja wraz z gronem pedagogicznym postara się pozyskać środki na dofinansowanie kosztów wszystkim dzieciom, które zostaną zgłoszone do uczestnictwa w „zielonej szkole”.

Do akcji pozyskania środków dołączyła także Rodziców Szkoły Podstawowej w Podczerwonem organizując zabawę taneczną, która odbędzie się 27 maja 2017 r. w Koniówce. Wstęp 25 zł będzie stanowił tzw. „cegiełkę”, która zbliży do osiągnięcia celu Tanecznej Majówki.

Podczas Tanecznej Majówki dobra zabawa gwarantowana. Zagra znany zespół Góral Power, którego członkiem jest Paweł Majek, absolwent Szkoły Podstawowej w Podczerwonem. Serdecznie zachęcamy do zarezerwowania sobotniego wieczoru 27 maja 2017 r. Rozpoczynamy o godz. 20:00. Zapraszamy!

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa VIITorebka filcowa VIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z dopinaną na zatrzask wkładką z podszewki zamykaną na zamek błyskawiczny...
    160 zł
  • Obraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł
  • Grafika Folk w ramce IGrafika Folk w ramce IGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.