Zaproszenia: Kościelisko
Wernisaż wystawy pt. „Śnieg już się stopił” autorstwa Sylwii Biernacik
Czwartek, 28 maja 2026 r. Autor: Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej
Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko ma zaszczyt zaprosić Państwa na wernisaż wystawy prac Sylwii Biernacik pt. „Śnieg już się stopił”. Wystawa prezentuje prace pełne nastroju, emocji oraz subtelnych odniesień do natury i wspomnień. To spotkanie ze sztuką, która pozostawia przestrzeń do własnych interpretacji i refleksji. Wernisaż odbędzie się w czwartek 28 maja 2026 r. o godzinie 18:00 w sali wystawowej Gminnego Ośrodka Kultury Regionalnej Kościelisko (ul. Nędzy-Kubińca 136) czytaj więcej
