PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Wrzesień 2011 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Kraków

Sport

XII Regaty o Puchar Prezydenta Krakowa

Wtorek, 27 września 2011 r.
Autor: Michał Wojciechowski

fot. Danuta WojciechowskaW dniach 17-18 września dwunastu najmłodszych Wiaternych pod nieobecność swoich starszych kolegów, którzy w tym czasie startowali w Kamieniu Pomorskim, wzięło udział w regatach o Puchar Prezydenta Krakowa. Regaty odbyły się na zalewie Bagry Wielkie i dla niektórych były to pierwsze w życiu regaty, ale przy wsparciu rodziców i pod przewodnictwem pana trenera Grzegorza daliśmy radę.


W sobotę na wiatr musieliśmy poczekać do 17.00, bo wcześniejsze dwa starty zostały przerwane ze względu na jego brak. Udało się rozegrać 2 wyścigi, a z łódek schodziliśmy już przy zachodzie słońca.

W niedzielę wiatr był łaskawszy i od rana można było rozegrać kolejne dwa wyścigi.

I tak Wiaterni wywalczyli dwa pierwsze miejsca w klasie Optimist UKS, które należą do Ani Stanaszek i Daniela Legutko, trzecie miejsce dla Michała Wojciechowskiego, a drugie miejsce wśród dziewczyn w grupie B dla Ani Petryli. Gratulujemy.

Regatom towarzyszyły różne atrakcje na lądzie, które wypełniały nam bezwietrzny czas. Braliśmy udział w biegach z przeszkodami, puszczaliśmy bańki mydlane, a największym powodzeniem cieszyła się trampolina zaraz po kibicowaniu rodzicom i trenerowi, którzy wzięli udział w wyścigu żółwia. Dla niektórych rodziców był to pierwszy kontakt z łódką i tuż przed wyścigiem musieliśmy przeprowadzić im szybkie szkolenie na sucho. Wszyscy ukończyli wyścig i to w nie byle jakim stylu, bo w żółwim tempie!

Zobacz w naszym sklepie:
  • Ludowe etui na tablet IIILudowe etui na tablet IIILudowe etui z czarnego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Aniołek duży IIAniołek duży IIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat” wg libretta Franciszka Łojasa Kośli doczekała się swojej wersji filmowej (1 godz. 33 min.). Produkcja trwała prawie rok. Na płycie DVD...
    35 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.