PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Kraków

Wiadomości

Porozumienie o współpracy ZEW Niedzica SA - AGH

Piątek, 1 października 2010 r.
Autor: AKS

Porozumienie o współpracy ZEW Niedzica SA - AGHZespół Elektrowni Wodnych Niedzica SA zawarł porozumienie o współpracy z Akademią Górniczo – Hutniczą. Uroczyste podpisanie odbyło się w Krakowie w dn. 23 września br. W imieniu AGH porozumienie podpisali: Jerzy Lis – Prorektor ds. Współpracy i Rozwoju oraz Piotr Tomczyk – Dziekan Wydziału Energetyki i Paliw AGH, natomiast ZEW Niedzica SA reprezentował Grzegorz Podlewski – Prezes Zarządu.


Celem porozumienia jest nawiązanie długoterminowego współdziałania między Zespołem Elektrowni Wodnych Niedzica SA i Akademią Górniczo – Hutniczą, które będzie realizowane poprzez wspólne projekty naukowo – badawcze w szczególności w zakresie pozyskiwania i wykorzystania energii, w tym energii odnawialnej, opracowania naukowe, ekspertyzy i opinie techniczne, pomoc ze strony ZEW Niedzica SA w zakresie przygotowywania tematów prac naukowych i prac dyplomowych, organizację praktyk studenckich, staży naukowych i technicznych, udział specjalistów ZEW Niedzica SA w procesie kształcenia na Wydziale Energetyki i Paliw AGH, współorganizację szkoleń, konferencji i seminariów, współudział w realizacji studenckich projektów w obszarze nauki, kultury, sportu i wypoczynku.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa VIIITorebka filcowa VIIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Pasek ze sztucznego materiału...
    110 zł
  • Grafika Folk w ramce IXGrafika Folk w ramce IXGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Aniołek średni IIIAniołek średni IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    10 zł

Galerie zdjęć:

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.