Zakopane
Kultura
Inauguracja festiwalu Muzyka na Szczytach
Niedziela, 15 września 2013 r.
Autor: Justyna Watycha
Autor: Justyna Watycha
W zakopiańskim Kościele Świętego Krzyża zainaugurowano Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej "Muzyka na Szczytach". Podczas koncertu wystąpiła grupa Kwadrofonik, którą tworzą duet fortepianowy Lutosławski Piano Duo i duet perkusyny Hob-Beats Duo. Artyści wykonali utwory: W. Lutosławskiego – Wariacje na temat Paganiniego, K. Szymanowskiego – Harnasie, M. Ravela – Alborada del Gracioso i I. Strawińskiego – Święto wiosny.
Zobacz w naszym sklepie:
- Obraz olejny Folk II
Obraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...300 zł - „Lykorz mimo włosnyj wóli”
Płyta DVD zawiera spektakl „Lykorz mimo włosnyj wóli” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 2 min.) Amatorski Zespół Teatralny im...40 zł - Ludowe etui na tablet IV
Ludowe etui z szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm. 60 zł
Galerie zdjęć:
Inauguracja festiwalu Muzyka na SzczytachAutor zdjęć: Justyna Watycha
Liczba zdjęć: 14obejrzyj galerię
Zobacz także:



