Zakopane
Kultura
Inauguracja festiwalu Muzyka na Szczytach
Niedziela, 15 września 2013 r.
Autor: Justyna Watycha
Autor: Justyna Watycha
W zakopiańskim Kościele Świętego Krzyża zainaugurowano Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej "Muzyka na Szczytach". Podczas koncertu wystąpiła grupa Kwadrofonik, którą tworzą duet fortepianowy Lutosławski Piano Duo i duet perkusyny Hob-Beats Duo. Artyści wykonali utwory: W. Lutosławskiego – Wariacje na temat Paganiniego, K. Szymanowskiego – Harnasie, M. Ravela – Alborada del Gracioso i I. Strawińskiego – Święto wiosny.
Zobacz w naszym sklepie:
- Torebka filcowa XI
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA - dodatkowo...160 zł - Słownik biograficzny "Podhalanie" tom III
Ludzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - łącznie ponad 350 osób znalazło się w najnowszym słowniku biograficznym "Podhalanie". Słownik...90 zł - Wisiorek "Ogródek 6"
Wisiorek z tkaniny, koralików metalowych. Obwód 52 cm. Wlk. Wisiorka 10/8 cm 35 zł
Galerie zdjęć:
Inauguracja festiwalu Muzyka na SzczytachAutor zdjęć: Justyna Watycha
Liczba zdjęć: 14obejrzyj galerię
Zobacz także:



